Ohlédnutí za podlahářskými arénami 2023

Ohlédnutí za podlahářskými arénami 2023

Letošní Podlahářské arény jsme se rozhodli uskutečnit ve dvou městech a to v Praze a v Brně. Mezi největší lákadla patřila představení novinek, které u nás najdete, živé ukázky nejen pokládky podlah a další praktické demonstrace, které předváděli zkušení profesionálové. I díky tomu se můžeme letos pyšnit rekordní účastí, za kterou jsme velmi rádi.

Podlahářské arény

Na úvod promluvil David Veselý, který zhodnotil loňský rok a seznámil nás s plány na rok nynější.

Podlahářské arény

Zcela nové privátní kolekce DesignArt a Simple nám představil Gerflor. Firma Esco vystoupila s novinkami a změnami pro rok 2023. Po krátké pauze jsme odprezentovali nového výrobce podlah Aspecta a společně s víceprezidentem Aspecty pro Evropu Mariem Pinhem jsme charakterizovali novou kolekci privátních podlah. Společnost Ardex uvedla novinky, které vysvětlila názornými ukázkami. Profilteam a Döllken seznámili kolegy v hledišti s novinkami, které taktéž mohli vidět na vlastní oči v praxi. Podlahářské arény vyvrcholili duem Vladimíra Ďuriše a Josefa Voborníka, kteří se zabírali řešením problematiky v podlahářském odvětví.

Podlahářské arény

Jsme nesmírně vděční, že jste k nám na Podlahářské arény zavítali v počtu 605 účastníků. Doufáme, že pro Vás byl čas strávený s námi přínosný a přejeme nám všem úspěšnou sezónu 2023.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner