Praha

velkoobchod, showroom
Business Park Letňany, hala D7
Toužimská 889
199 00
Praha 9 – Letňany
Showroom
Po - Pá: 9.00 - 18.00 hod.
So: 9.00 - 13:00 hod.
Prodej pouze Po – Čt: 7.00 – 16.30 hod a Pá 7.00 – 15.30 hod.

Velkoobchod
Po - Čt: 7.00 - 16.30 hod.
Pá: 7.00 - 15:30 hod.

Fotogalerie

Showroom Praha 1
Showroom Praha 2
Showroom Praha 3
Showroom Praha 4
Showroom Praha 5

S kým se zde můžete potkat?

Ľubomír Škojec
Ľubomír Škojec
Vedoucí střediska
Dušan Farkaš
Dušan Farkaš
Obchodní a technický poradce pro Prahu
Miroslav Mooz
Miroslav Mooz
Obchodní a technický poradce pro severní Čechy
Martina Horečná
Martina Horečná
Produktová konzultantka
Jan Wolf
Jan Wolf
Prodej a logistika
David Svoboda
David Svoboda
Prodej a logistika
Jana Kotalová
Jana Kotalová
Asistentka prodeje a fakturantka

Co u nás najdete

Náš nejnovější showroom v pražských Letňanech nabízí kompletní nabídku podlahovin. Vybrat si zde můžete nejen tolik oblíbené vinylové podlahy, ale také dřevěné podlahy s ikonickou skladbou a strukturou.

Ve spolupráci s výrobci, jako je COREtec, ELID a MERIT, přinášíme široké spektrum podlahových řešení. V nabídce dominují vinylové podlahy COREtec s realistickými dřevěnými dekory a korkovou podložkou, hybridní podlahy ELID s 100% voděodolností a MERIT SPC podlahy, ideální pro komerční prostory i domácnosti. Dále nabízíme laminátové podlahy od EGGER a vinylové dílce od wineo® a Gerflor.

Na patrovém showroomu vás přivítají odborně-techničtí konzultanti, kteří s ochotou poradí nejen v rámci výběru podlahoviny, ale také s jejich pokládkou. Ať už tedy hledáte PVC podlahu, laminát nebo linoleum - na nás se můžete spolehnout. Čekají zde na vás i prostředky k čištění a údržbě podlahy, díky nim vám můžeme zaručit dlouhodobou spokojenost a výdrž.

Přijďte se poradit na showroom podlah Praha Letňany, která podlaha pro vás bude to pravé ořechové! Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner