Podlahy na podlahové topení

Teplá podlahová krytina je základ, ale co když vám nestačí? Toužíte-li po větším teple, podlahové topení vyřeší tento problém.

Podlahové topení může být buďto elektrické, nebo zalité v betonu. Je-li topení zalito, je vhodné pod skoro každou podlahovou krytinu. Není vhodné pod dřevěné podlahy, jelikož se nemají rády se změnami teplot, avšak výjimkou je třívrstvá dřevěná podlaha, pod kterou podlahové topení aplikovat smíte. 


Všechny podlahy na podlahové topení

Vybrané produkty

Teplá
Odolná
Komfortní
Energeticky výhodná
Snadno udržitelná
Široká nabídka dekorů

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Podlahové topení je čím dál více trendy. Můžete jej aplikovat pod skoro každou podlahovou krytinu s výjimkou dřevěné podlahy. Jedinou dřevěnou podlahou, která snese podlahové topení je třívrstvá dřevěná podlaha. Při výběru na vás čeká rozhodnutí, zda zvolíte poslahové topení vodovodní nebo elektrické. Ať už projekt vašeho domu či technické dispozice nového bytu nabízí jen jedno řešení - nemusíte zoufat. Tp podlah jistě vždy vyberete - a to především díky širokému sortimentu dekorů a barev.

Podlaha pro podlahové topení

Podlahové topení by mělo být zalito 5 - 6 cm v betonu. Doporučuje se pod vinylovou podlahu, laminátovou podlahu, PVC v roli, kompozitní podlahu, linoleum, korkovou podlahu a pod třívrstvou dřevěnou podlahu. Pod jinou podlahu ze dřeva než tu třívrstvou se topení nedoporučuje, jelikož zde hrozí rozlepení a zničení podlahy. 

Chcete se o volbě podlahy pro podlahové topení dozvědět více? Přijďte se informovat na naše showroomy.

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do ložnice Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Podlaha do obývacího pokoje Detail
Podlaha do koupelny Detail
Podlaha do chodby Detail
Spinner