Podlahy na podlahové topení

Teplá podlahová krytina je základ, ale co když vám teplo nestačí? Toužíte-li po větším teple, podlahové topení vyřeší tento problém.

Podlahové topení může být elektrické nebo teplovodní. Teplovodní topení, je vhodné instalovat skoro každou podlahovou krytinu.Podlahové topení se však nehodí instalovat pod všechny typy podlah. Podlahové topení doporučujeme kombinovat s vícevrstvými podlahami nebo například s podlahami, které mají pevné jádro. Při úvaze o použití podlahové topení je nutné brát v potaz věškeré technické parametry a vlastnosti podlahové krytiny a podlahového topení. Při nesprávné kombinaci podlahové krytiny s podlahovým topením může docházet k postupné deformaci podlahové krytiny, proto doporučujeme použití podlahového topení v kombinaci se správnou podlahovou krytinou konzultovat s našimi produktovými konzultanty a technickými poradci. 


Všechny podlahy na podlahové topení

Vybrané produkty

Teplá
Odolná
Komfortní
Energeticky výhodná
Snadno udržitelná
Široká nabídka dekorů

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Podlahové topení je čím dál více trendy. Můžete jej aplikovat pod skoro každou podlahovou krytinu s výjimkou dřevěné podlahy. Jedinou dřevěnou podlahou, která snese podlahové topení je třívrstvá dřevěná podlaha. Při výběru na vás čeká rozhodnutí, zda zvolíte poslahové topení vodovodní nebo elektrické. Ať už projekt vašeho domu či technické dispozice nového bytu nabízí jen jedno řešení - nemusíte zoufat. Tp podlah jistě vždy vyberete - a to především díky širokému sortimentu dekorů a barev.

Podlaha pro podlahové topení

Podlahové topení by mělo být zalito 5 - 6 cm v betonu. Doporučuje se pod vinylovou podlahu, laminátovou podlahu, PVC v roli, kompozitní podlahu, linoleum, korkovou podlahu a pod třívrstvou dřevěnou podlahu. Pod jinou podlahu ze dřeva než tu třívrstvou se topení nedoporučuje, jelikož zde hrozí rozlepení a zničení podlahy. 

Chcete se o volbě podlahy pro podlahové topení dozvědět více? Přijďte se informovat na naše showroomy.

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Spinner