O nás

Supellex – svět podlah s.r.o. je spolehlivým obchodním partnerem v oblasti podlahovin. V naší nabídce naleznete široký výběr podlah z kvalitních výrobků renomovaných firem, ale také doplňkový sortiment, jako je podlahářská chemie, profi nářadí nebo brusné stroje.


Obchodním partnerům nabízíme podporu vzdělávání v oblasti podlahovin, strojů a příslušenství.

Naší pozice na trhu dosahujeme díky profesionálním spolupracovníkům a obchodním partnerům.

Zakládáme si na úzké a vzájemné spolupráci se zákazníky, dodavateli a ostatními partnery.

Motto: „Budujeme vztahy na principu vzájemné důvěry a úcty“

Historie

Společnost Supellex – svět podlah s.r.o. působí na trhu s podlahovinami od roku 2004. Sídlo společnosti bylo v tehdejší době v centru města Velká Bíteš. Díky cílevědomé a systematické práci celého týmu, začala společnost dosahovat konkrétních cílů a již za další tři roky, v roce 2007 byla otevřena pobočka v Plzni a začalo se budovat zbrusu nové centrální středisko ve Velké Bíteši.

Po těchto pro firmu velmi zásadních událostech se situace na trhu začala pro Supellex – svět podlah s.r.o. velmi pozitivně vyvíjet, proto došlo k rozhodnutí otevřít nové středisko v Brně.

V průběhu následujících let se společnost rozrostla na firmu s celorepublikovou působností, kterou zajišťují tři velké pobočky s luxusními showroomy a skladovými prostory, a dvě maloobchodní prodejny.

Produkty a značky

Společnost neustrnula během let v pozici pouhé velkoobchodní organizace, ale v duchu své firemní filozofie vyrostla na obchodního partnera, který své klientele poskytuje veškerý možný servis a podporu pro jejich činnost. Proto nenabízí jen služby servisního centra, ale i podporu vzdělávání v oblasti podlahovin, strojů a příslušenství, vztahující se k tomuto sektoru podnikání. Ve spolupráci s dodavatelskými organizacemi společnosti jsou pravidelně pořádány vzdělávací semináře, jejichž účelem je navýšit odborné znalosti pracovníků firem obchodujících s podlahovinami.

Pro potřeby svých zákazníků vydává Supellex – svět podlah s.r.o. také Supellex magazín, který přináší informace o nových produktech a aktualitách.

Nabízíme široké portfolio podlahovin od českých i zahraničních společností.

Spolupracujeme s předními výrobci podlahových materiálů. V naši nabídce vinylových podlah vedou vinylové podlahy od COREtec, plné realistických dřevěných dekorů doplněné o korkovou podložku, najdete je u nás v sérii SUR PLUS, PRO PLUS, Naturals, XL-end, CERAtouch, the essentials i Authentics.

Najdete u nás také hybridní podlahy firmy ELID, které vynikají 100% voděodolností a přináší nepřekonatelný komfort. Sekci rigidních podlah vévodí MERIT SPC s integrovanou korkovou podložkou. Podlahy MERIT SPC se skládají ze směsi polymeru a vápence a jsou proto vhodné i do komerčních prostor ale také kuchyní a koupelen v domácnosti.

Laminátové podlahy zastupuje německá společnost EGGER. Moderní vinylové dílce nabízíme od společnosti wineo® (dříve Windmöller) v široké škále dekorů imitující dřevo i kámen, společně s kolekcí vinylových dílců od francouzské společnosti Gerflor.

V nabídce však nechybí ani další podlahové materiály, jako jsou dřevěné podlahy, přírodní linoleum, korkové podlahy, koberce. Z bohaté nabídky podlahových materiálů a krytin si od společnosti Supellex – svět podlah s.r.o. vybere opravdu každý.

Další z důležitých produktů, které společnost Supellex dodává po celé ČR, je podlahářská chemie od firem Bona, Chemos, Mapei, Loba, Osmo, Ciranova, Soudal a Den Braven.

Samozřejmě, že v nabídce najdete i další doplňkový sortiment, jako jsou lišty, podkladové materiály, přípravky k péči o podlahy apod.

Ocenění a partnerství

V roce 2013 bylo brněnskému prodejnímu centru uděleno ocenění PRODEJNÍ CENTRUM 2013 od odborného časopisu DOMO a portálu PROFIMAG.

Supellex – svět podlah s.r.o. je také partnerem Cechu podlahářů – profesní cech, který sdružuje realizátorské podlahářské firmy.
Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner