Přírodní linoleum

Přírodní linoleum se řadí mezi přírodní materiály, jste-li tedy fanouškem přírodních podlah, tato podlahová krytina je určena přímo pro vás.

Přírodní linoleum je tvořeno z lněného oleje, který získáváme z rostlin lnu, pryskyřice, dřevité moučky (u výrobce DLW Flooring – korková drť) a vápence. Směs vzniká díky přírodním pigmentům, které jsou zpracovávány pod vysokým tlakem na jutovou textilii. 


Všechny přírodní linoleum

Vybrané produkty

Marmoleum Home H85
Marmoleum Home H86
Marmoleum Home H87
Marmoleum Home H88
Marmoleum Home H89
Marmoleum Home H90
Marmoleum Home HD105
Marmoleum Home HD108

Ekologické
Zdravotní nezávadnost
Celistvý vzhled
Přírodní materiál
Snadná údržba

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Přírodní materiály jsou v současné době velkým hitem a linoleum patří mezi tyto materiály na 100 %.

Tato podlahová krytina se neřadí mezi běžná linolea, která jsou napuštěna ftaláty. Podlaha nemá zdravotní nezávadnost, je antistatická, protiskluzová a má značně snadnou údržbu.  Přírodní linoleum je tvořeno z lněného oleje získaného z rostlin lnu, dřevité moučky, pryskyřice a vápence.

přírodní linoleum supellex

Linoleum je známé díky eliminaci spojů. Má celistvý vzhled, nemusíte tedy řešit, zda vám k sobě ladí dílce nebo že se vám podlaha ve spoji rozjíždí. Tento materiál je velmi příjemný na došlap, mimo jiné dodává moderní vzhled vaší domácnosti! 

Přijďte si přírodní linoelum prohlédnout na vlastní oči. Naši odborníci na showroomech v Brně, Praze, Ostravě nebo Plzni se vám budou s radostí věnovat a zodpoví každý váš dotaz.

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail

Prodávané značky

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner