Linoleum jako podlaha pro alergiky

Linoleum jako podlaha pro alergiky

Radost z bydlení může alergikům často pokazit prach, který jim způsobuje záchvaty kašle a dušnost. Výběr podlahy jim ale může prostředí dost přizpůsobit.

Pokud vy nebo vaši blízcí trpíte alergiemi, zamyslete se při výběru podlahy nad linoleem. Na rozdíl od PVC, se kterým si ho lidé často pletou, se jedná o čistě přírodní podlahu. Není přitom náhoda, že se tak často používá například v nemocnicích či školách a školkách. Lněný olej, který je součástí podlahy, přirozeně odpuzuje roztoče a na povrchu materiálu bylo dokonce pozorováno omezení množení bakterií.

Linoleum také splňuje normu EN 71-3 pro bezpečnost dětských hraček, což je jasný ukazatel jeho nezávadnosti. Jen dbejte při údržbě důkladně na pokyny od výrobce, protože jedině tak si podlaha své vlastnosti zachová dlouhou dobu.

V naší nabídce se setkáte s přírodním linoleem například značek DLW Flooring a Forbo.

Pro bližší informace k aktuální nabídce značek a dekorů linolea včetně cen  neváhejte prosím kontaktovat naše pobočky v Praze, Brně, Plzni, Ostravěnebo ve Velké Bíteši.

linoleum obývací pokoj

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner