Podlahy do koupelny

Řešíte podlahu do koupelny? Chcete, aby vám podlaha ladila spolu s ostatními místnostmi vaší domácnosti?

Například kompozitní podlahy GreenTec jsou voděodolné a tedy vhodné i do koupelen. Další vhodnou podlahovou krytinou jsou podlahy Aqua PLUS. Jedná se o vylepšené laminátové podlahy, které mají voděodolné vlastnosti. Korkové podlahy v lepené variantě jsou taktéž vhodné do koupelnových prostor. Jsou oblíbené pro svoji tepelnou izolaci, voděodolnost a velkou nabídku dekorů. Díky lepené variantě se nemusíte obávat průniku vody mezi spáry, poškodí-li se vám jeden z dílců, můžete jej jednoduše vyříznout a vyměnit za nový. 


Všechny podlahy do koupelny

Vybrané produkty

Voděodolná
Antistatická
Protiskluzová
Snadná údržba
Měkký došlap

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Pří výrobě podlah Premier Aqua PLUS umožnila nejnovější technologie vytvořit základní desku z voděodolného a stabilního korkového kompozitu. Vzhledem k tloušťce 6 mm jde o optimální volbu v případě rekonstrukcí. Díky vyvážené struktuře kolekce Premier Aqua omezuje vznik hrbolků a promáčknutí způsobených nerovnostmi pod podlahou. Tato kolekce je odolná vůči vodě, tudíž můžete stejný dekor položit ve všech místnostech domu či budovy. Podlahy Premier Aqua jsou k dispozici ve dvaceti dekorech dřeva, mají sražené hrany a díky nášlapné vrstvě 0,55 mm jsou vhodné nejen do domácností, ale také do komerčních prostor.

Korkové podlahy v lepené variantě jsou oblíbené pro svoji tepelnou izolaci, voděodolnost, jednoduchou údržbu a absorbování zvuku.

Podlaha do koupelny Supellex

Kompozitní podlahy GreenTec jsou voděodolné a vhodné do koupelen. Nemusíte již řešit přechody mezi koupelnou a chodbou, výrobce EGGER má dokonalé dekory betonu a dřeva. Tyto podlahy mají dřevěné jádro a jsou zdravotně nezávadné. Prošly NALFA testem 72 hours, což znamená, že byla do spár na podlahu vylita tekutina, která 72 hodin působila na podlahovou krytinu. Po 72 hodinách se tekutina setřela a pozorovalo se, zda se krytina nezdeformovala. Zámky i krytina prošly na výbornou, můžeme tedy říci, že je tato krytina voděodolná.

Přijďte se o kvalitě podlah do koupelny přesvědčit na naše showroomy.

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Spinner