Vinylové podlahy

Vinylová podlaha má všechny vlastnosti, které od podlahové krytiny očekáváte.

Krom toho, že je vinylová podlaha odolná a komfortní, je také měkká, teplá a příjemná. Toužíte-li po teplejší podlaze, můžete pod ni přidat podlahové vytápění. Podlaha se snadno udržuje ať už v domě či bytě. Vyrábí se také ve voděodolných variantách, takže kuchyň, koupelna, či dokonce sprchový kout vám tak mohou ladit se zbytkem domácnosti. Výběr dekorů se vám bude zdát téměř nekonečný, vinyl totiž pro jeho oblibu vyrábějí se vzhledem dřeva, kamene i dlaždic.


Vybrané produkty

Vlastnosti vinylových podlah

Antistatický povrch
Snadná údržba
Poradí si s kročejovým hlukem
Teplé
Měkké
Pružné
Odolné
Protiskluzové

Udejte nový styl své domácnosti.

Podlaha, to není jen něco, po čem doma chodíme. Je to jedna z nejdůležitějších částí našeho domova, ...

Vybíráte novou vinylovou podlahu? Nebojte se chtít něco extra!

Novou podlahu si nevybíráme na rok nebo dva, a proto záleží na tom, z čeho je vyrobená, jak je vyrob...

Vinylové podlahy SIMPLE: Klíč k modernímu domovu

Podlahy hrají klíčovou roli v každém domě. Jsou základem interiéru, na kterém stojí vše ostatní. Při...

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Hledáte podlahu do vaší domácnosti? Vinylové podlahy to vyřeší za vás, jsou příjemné, teplé, odolné, co víc si od podlahy můžete přát? Vinylové podlahy zná každá domácnost, ale věděli jste, že se dělí do 3 provedení? 

Druhy vinylových podlah

Vinylové podlahy se prodávají ve třech provedeních, lepené, click a multilayer. Mimo jiné se také vyrábí v několika variantách zátěže podle toho, kde je podlaha položená - zda v chodbě nebo například v ložnici. Pod lepený vinyl se jako poklad používá nivelační stěrka. Podlahy se systémem „click“ stačí podložit anhydritem – POZOR anhydrit i beton musí být velmi přesně vyrovnaný. Tomu dopomůže fixační podložka, kterou najdete v nabídce každého výrobce podlahových krytin. Vícevrstvé vinylové podlahy multilayer podložku nepotřebují, protože její funkci plní spodní korek. Jako u každé podlahy je i u vinylu důležité klást důraz na správnou pokládku. Jedině tak bude podlaha plně funkční, dlouho vydrží a užijete si její vlastnosti.

Vinylová podlaha

Hlavní výhody a nevýhody vinylových podlah

Vinylové podlahy jsou nejen odolné a komfortní, ale také měkké a teplé na došlap. Chcete-li teplejší podlahu, můžete pod ni přidat podlahové vytápění, které vám zaručí 100% teplo od noh. Vinyl je oblíbený pro jeho snadnou údržbu a díky voděodolné variatně se hodí do všech místností ve vašem domě či bytě. Výběr dekorů se může zdát téměř nekonečný, vinyl kromě vzhledu dřeva nabízí také vzhled kamene či dřeva.

Neváhejte se na obrátit na naše obchodně-technické poradce, kteří vám rádi doporučí nejen vhodnou krytinu, ale také vynikající podlaháře.

Navštivte nás

Prohlédněte si naši nabídku podlahových krytin, nebo nám zavolejte do některé z našich poboček, kde vám rádi s čímkoli poradíme. Vždy je však nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Velké Bíteši a ve Zlíně. Naši obchodně-techničtí poradci vám rádi pomohou a poradí s výběrem podlahy i s doplňky k ní.

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Spinner