Získejte jistotu s tím správným realizátorem

Naší doménou je nejen prodej a poradenství v oblasti podlahových krytin, ale díky našim zkušenostem a odbornosti můžeme svým zákazníkům doporučit také vhodného realizátora.

V Supellexu si totiž zakládáme především na dlouhodobých vztazích jak s našimi zákazníky, tak s dodavateli a partnery. A spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími z oboru, kteří svoji práci dělají poctivě a s citem.

Pokládka podlahy není žádná věda, ale…

Naše podlahy jsou moderní, kvalitní a také všechny trochu jiné. Každá z nich vyžaduje o něco jiný podklad a každá z nich má při pokládce svá specifika. A pokud nechcete řešit pokládku svépomocí, je dobré si vybrat odbornou firmu, která dané typy podlah zná a dokáže zaručit jejich bezchybnou instalaci. A s tím vám rádi pomůžeme.

V Čechách i na Moravě

V případě, že nemáte vlastního realizátora, neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří se o vás postarají:

 

Technická pomoc Čechy

Pepa Voborník

+420 606 786 353

 

Technická pomoc Morava

Vlado Ďuriš

+420 602 663 858

Naši realizátoři mají zkušenosti s aplikací podlah pro různé použití, včetně vašich speciálních přání. Vsaďte na naše odborné poradenství a prověřené řemeslníky a získejte novou podlahu rychle a bez starostí.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner