Korkové podlahy

Díky tomu, že korek je nejlepším přírodním tepelným izolantem, jsou korkové podlahy stále oblíbenější. Jsou vhodné především do obytných místností. V případě, že se rozhodnete korek použít na podlahu do kuchyně v celoplošném lepení, vaše nohy pocítí neskutečný komfort.

Korkové podlahy momentálně nabízíme i v plovoucím systému. Výhodou pokládky korkových podlah je čistota a rychlost. Plovoucí systémy korkových podlah jsou opatřeny 2mm izolační korkovou podložkou, která vám zajistí komfort při chůzi a plní také funkci tepelné izolace. Designově jsou oblíbené především dekory Identity, kdy je korek probarvený a dává tak pocit luxusu.


Všechny korkové podlahy

Vybrané produkty

Voděodolná
Antistatická
Snadná údržba
Tichá
Absorbuje hluk
Tepelná izolace
Komfortní

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Hledáte teplou a příjemnou podlahu, která je designová, moderní a dodá vaší domácnosti ten správný šmrnc?

Jednou z nejlépe tepelně izolovaných podlahových krytin jsou korkové podlahy. Korek má dokonalé izolační vlastnosti, je příjemný na došlap, podlaha vám tedy nebude ubírat tělesné teplo. Zároveň perfektně absorbuje hluk, není tedy potřeba pod něj dávat kročejovou podložku. Tyto podlahy jsou vhodné předvším do obytných místností, můžete ji instalovat například do kuchyně či do obývacího pokoje. Korková podlaha se řadí mezi voděodolné, nemusíte mít tedy strach, že by se vám díky vodě poškodila. Zvolíte-li si celoplošné lepení, máte maximální jistotu voděodolnosti. 

Korková podlaha

Korkové podlahy jsou opatřeny 2mm izolační korkovou podložoku, který vám zajistí maximální komfort a zároveň plní funkci tepelné izolace. Korkové podlahy se nabízí ve dvou variantách, v lepeném nebo plovoucím systému. Každý systém má své výhody a nevýhody. Oba jsou však rychlé, a kdykoli se vám podlaha poškodí, můžete vyměnit poškozený dílec za nový. U lepeného systému dílec vyříznete a vyměníte, zatímco u plovoucího systému podlahu rozeberete do určitého místa a poté vyměníte poškozený dílec. 

Pro více informací navštivte naše showroomy Praha | Brno| Ostrava | Plzeň | Zlín | Velká Bíteš. Naši obchodně-techničtí poradci vám rádi poradí s tím nejlepším výběrem.

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner