Laky

Máte doma přírodní podlahu a máte strach z možných oděrů či poškrábání? Laky specializované na použití v interiéru vaši podlahu ochrání proti oděrům i chemikáliím.

Lak určený na dřevěné podlahy vytváří neviditelný avšak silný filtr na povrchu, který ji chrání před opořtebením a ošoupáním. Při výběru laku na podlahu nezapomeňte na to, že musí být lak vysoce odolný. Podlaha je vystavena každý den velkému náporu, to je jeden z důvodů, proč byste ji měli ošetřovat kvalitními produkty. 

Mezi specialisty na podlahy značka Bona, která nabízí několik druhů laků. 


Všechny laky

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Renovace a údržba přírodní podlahy je základ úspěchu, aby podlaha dlouho vydržela a přesto vypadala dokonale.

U  laku rozhoduje především výsledný vzhled, následná údržba povrchu a jeho obnova za nějaký čas. Lak na dřevěné podlahy vytváří na povrchu pevnou neviditelnou vrstvu, která podlahu chrání před ošoupáním a možným opotřebením. Pří výběru laku je potřeba důkladně se podívat na vlastnosti na obalu a vybrat ten nejodolnější, neboť je podlaha vystavena velkému náporu každý den. Aplikace laku se hodí se pro nové i renovační nátěry. Specialista péše o podlahy je značka Bona, která nabízí širokou škálu laků. Ať už se jedná o barevně rónovaný lak, lak proti žloutnutí či rychloschnoucí gel.

Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše showroomy, kde vám naši obchodně-techničtí konzultanti rádi poradí. 

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do ložnice Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Podlaha do obývacího pokoje Detail
Podlaha do koupelny Detail
Podlaha do chodby Detail

Prodávané značky

Spinner