Laky

Máte doma přírodní podlahu a máte strach z možných oděrů či poškrábání? Laky specializované na použití v interiéru vaši podlahu ochrání proti oděrům i chemikáliím.

Lak určený na dřevěné podlahy vytváří neviditelný avšak silný filtr na povrchu, který ji chrání před opořtebením a ošoupáním. Při výběru laku na podlahu nezapomeňte na to, že musí být lak vysoce odolný. Podlaha je vystavena každý den velkému náporu, to je jeden z důvodů, proč byste ji měli ošetřovat kvalitními produkty. 

Mezi specialisty na podlahy značka Bona, která nabízí několik druhů laků. 


Všechny laky

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Renovace a údržba přírodní podlahy je základ úspěchu, aby podlaha dlouho vydržela a přesto vypadala dokonale.

U  laku rozhoduje především výsledný vzhled, následná údržba povrchu a jeho obnova za nějaký čas. Lak na dřevěné podlahy vytváří na povrchu pevnou neviditelnou vrstvu, která podlahu chrání před ošoupáním a možným opotřebením. Pří výběru laku je potřeba důkladně se podívat na vlastnosti na obalu a vybrat ten nejodolnější, neboť je podlaha vystavena velkému náporu každý den. Aplikace laku se hodí se pro nové i renovační nátěry. Specialista péše o podlahy je značka Bona, která nabízí širokou škálu laků. Ať už se jedná o barevně rónovaný lak, lak proti žloutnutí či rychloschnoucí gel.

Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše showroomy, kde vám naši obchodně-techničtí konzultanti rádi poradí. 

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do ložnice Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Podlaha do obývacího pokoje Detail

Prodávané značky

Spinner