Inspirace

Dřevěné podlahy do obývacího pokoje

 0
1 / 6 Dřevěné podlahy do obývacího pokoje
 1
2 / 6 Dřevěné podlahy do obývacího pokoje
 2
3 / 6 Dřevěné podlahy do obývacího pokoje
 3
4 / 6 Dřevěné podlahy do obývacího pokoje
 4
5 / 6 Dřevěné podlahy do obývacího pokoje
 5
6 / 6 Dřevěné podlahy do obývacího pokoje

Obývací pokoj je srdcem domácnosti. Je to místem, kde se setkává celá rodina a místností, kde můžete odpočívat, jíst, cvičit, nebo kam zveme své přátelé na skleničku. Ačkoliv každý z nás bude mít na podlahu v obývacím pokoji jiné nároky, jedno je jisté - tato podlaha odráží styl naší domácnosti, chceme aby nás reprezentovala a přitom vydržela vše, co potřebujeme.

Jaká podlaha se do obývacího pokoje hodí nejvíce?

Zcela upřímně, tuhle otázku si musíte zodpovědět sami. My můžeme pouze doporučit. Ze zkušenosti víme, že mnoho zákazníků volí do obývacího pokoje dřevěné podlahy.

Proč? Důvodů je hned několik:

  • Estetika a design (přírodní materiál se hodí se do klasického i moderního interiéru)
  • Pocitová teplota (dřevo vytváří příjemný hřejivý dojem, a navíc je vhodné i pro podlahové vytápění)
  • Dlouhá životnost (tu lze prodloužit vhodnou péčí a případnou renovací)

Jakou dřevěnou podlahu vybrat?

My doporučujeme vsadit na ověřenou kvalitu, kde se nemusíte bát příliš náročné pokládky ani údržby. Příkladem může být dřevěná podlaha Boen Designwood se svoji patentovanou technologií Boen X-press locking. Tato třívrstvá dřevěná podlaha má ještě jednu skvělou vlastnost a tou je její hladký povrch. Díky němu se nejen snadno udržuje, ale je vhodná také pro alergiky a astmatiky, protože neshromažďuje prach ani alergeny. Vybírat můžete ze sedmi atraktivních dřevěných dekorů a získat ji můžete jak v lepené variantě, tak jako plovoucí dřevěnou podlahu.

Pro náročné pak máme vždy něco navíc - luxusní dubové podlahy z kolekce the family. Tyto podlahy jsou jiné, jsou osobité a dávají si za cíl nejen maximální komfort v domácnosti, ale také podporu naší přírody a kvalitního řemesla. Každý kousek podlahy totiž pochází z českých a slovenských lesů s garancí udržitelného hospodářství PEFC. Precizní zpracování českých řemeslníků se zárukou 20 let, komfortní nášlapná vrstva 3 mm a stylové dekory jsou pak přesně tím, co je odlišuje od odstatních.

A kterou si vyberete vy?

Produkty v inspiraci


Podívejte se také sem

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner