Inspirace

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid

 0
1 / 5 Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid
 1
2 / 5 Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid
 2
3 / 5 Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid
 3
4 / 5 Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid
 4
5 / 5 Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid

Pokud bychom soutěžili v oblíbenosti materiálů v domácnostech, vinyl bude nejspíš jasný vítěz. Proč tomu ale tak je? A je nějaká vinylová podlaha do bytu vhodnější než ostatní? Máme odpovědi.

Co náš byt potřebuje?

Každý z nás bude mít jinou představu o dekoru a moderním designu, ale co se týče zbytku, většina z nás potřebuje to samé: pohodlnou a trvanlivou podlahu měkkou na došlap, která se nezalekne šoupání židle, trochu té vylité vody a bude se snadno udržovat. Speciálně v panelácích pak oceníte také tlumení hluku.

Co vinylové podlahy do bytu nabízí?

Když pomineme levné bezejmenné podlahy z hobby marketů, vinyl z naší nabídky nabízí vašemu bytu všechny potřebné vlastnosti + něco navíc!

Široký výběr moderních dekorů

Hledáte neotřelý design, který se bude hodit k vašemu stylu? Perfektní imitaci dřeva nebo kamene? U vinylových podlah je výběr skutečně široký, ať už je váš byt retro, futuristický nebo minimalistický.

Volba pokládky je na vás

Plovoucí vinyl má výhodu opravdu snadné instalace a možnosti jednotlivé dílce i zpětně vyměnit. Lepený vinyl naproti tomu nabízí o něco výhodnější cenu a velkou plochu bez spojů, která potřebuje jen o něco důkladnější přípravu podkladu.

Flexibilita pro vaše potřeby

Vinylová podlaha do bytu se nezalekne vašich požadavků pro různé místnosti. Těšit se můžete na skvělou funkčnost i stylový vzhled v každé místnosti. Obývák, dětský pokoj, kuchyň, ale ani koupelna nejsou díky jeho odolnosti proti vlhkosti problém. Podlahu v celém bytě tak můžete mít krásně sjednocenou!

Cena, která vás potěší

Ať už si vyberete plovoucí vinyl nebo lepený vinyl, jedno zůstává - velice příjemná cena. Ta je výsledkem vylazených výrobních postupů a neustálých inovací, na kterých si naši výrobci dávají záležet.

SUPELLEX TIP:

Hledáte do bytu dřevěné dekory? Mrkněte na naši privátní kolekci Selection od německého výrobce Wineo®. Hodí se vám domů kámen nebo jiné moderní vzory? Objevte kolekci DesignArt od francouzského výrobce Gerflor.

Produkty v inspiraci


Podívejte se také sem

Spinner