Podlahy do ložnice

Podlahu v ložnici řešíme většinou kobercem, a to kvůli teplu. Nechceme přeci vylézt z postele a stoupnout na studenou zem. Věděli jste, že jsou i teplé plovoucí podlahy?

Jednou z nejoblíbenějších podlah do ložnice je korková podlaha. Tato podlaha je příjemná a teplá díky korku, který má skvělé izolační vlastosti. Dalšími častými podlahami jsou například PVC v roli nebo vinyl, které jsou také velmi pohodlné a teplé. Laminátová podlaha a kompozitní podlaha GreenTec jsou oblíbené pro svůj dekor, jejich dekory betonu krásně ozvláštní místnost. Nesmíme opomenout na oblíbené dřevěné podlahy, které dodají domácnosti krásný vzhled. 


Všechny podlahy do ložnice

Vybrané produkty

Teplá
Příjemná
Jednoduchá na údržbu
Antistatická
Protiskluzová
Zdravotní nezávadnost

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Spousta domácností řeší podlahu v ložnici položením koberce, ale přemýšleli jste o jiné podlahové krytině? Povíme si pár typů a rozdílů. 

Jednou z oblíbených podlahových krytin je korková podlaha. Korková podlaha je oblíbená pro svoji tepelnou izolaci, skvěle absorbuje hluk, je teplá, příjemná a jednoduchá na údržbu. Pod podlahu není potřeba pokládat kročejovou podložku, u této podlahy zastává funkci pročejové podložky korek. 

Další vhodnou podlahovou krytinou do ložnic je PVC v roli. PVC je měkčené, a je jednoduché a rychlé na instalaci. Je velmi příjemné na došlap a je teplé. Ve spodní části je filc, proto se nemusíte bát chladné podlahy.

podlaha do ložnice

Vinylová podlaha je nenáročná na údržbu, voděodolná a prodávaná v desítkách různých barev, vzorů a velikostí. Oproti klasickému PVC se vinylové podlahy prodávají po dílcích, které se pak instalují jako plovoucí podlaha.  Pro uživatele to znamená snadnou pokládku a možnost jednoduché výměny poškozených dílců. Také jsou tvrzené, což jim přináší vyšší odolnost vůči mechanickému poškození. Nášlapnou vrstvu chrání polyuretanová vrstva, která dodává podlaze ochranou vrstvu, která chrání podlahu před opotřebením a díky uzavření mikroprasklinek také proti zašlapané špíně. 

Laminátové podlahy jsou už od svého vzniku v sedmdesátých letech hitem pro své moderní dekory, snadnou pokládku a variabilní využití. Dnes se díky různě upraveným povrchům dají použít opravdu takřka do každé místnosti. Jediné, na co je třeba dávat pozor, je jakou zátěž vámi vybraný laminát snese. Laminátové podlahy jsou oblíbené pro příznivou cenu, snadnou údržbu, jednoduchou instalaci a velký výběr dekorů

Kompozitní podlahy GreenTec jsou přírodnější verzí laminátové podlahy, oproti laminátové podlaze mají přírodní jádro a jsou vyrobeny ze 70 % obnovitelných zdrojů. Jsou protiskluzové, antistatické, zdravotně nezávadné, velmi jednoduché na údržbu a odolné vůči vlhkosti.

Pokud je vaší prioritou přírodní materiál s jedinečným vzhledem, dodávající interiéru punc luxusu, na druhou stranu vykoupenou nižší odolností a nutností vyšší pravidelné péče, jsou dřevěné podlahy dobrou volbou. Je to dáno i tím, že dřevo je materiál, který není tak „tvrdý“ jako vinyl, proto je náchylnější k mechanickému poškození, a jako přírodní materiál je i poréznější, proto se i více špiní. Další problém může být v tom, že dřevo se necítí dobře ve vlhkých prostorách, případně v prostorách, kde dochází k výrazným změnám vlhkosti (bobtnání a sesychání). Pokud pro vás není nic z tohoto překážkou, je dřevěná podlaha pro vás jako stvořená.

Přijďte si na naše showroomy vybrat podlahu vhodnou do vaší ložnice.

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner