Materiály, dekory i technologie se mění, zkušenosti zůstávají.

Z malé firmy ve Velké Bíteši jsme se díky poctivé práci rozrostli od roku 2004 až do celé republiky. Tak jak rostla naše nabídka, rostl i počet obchodních partnerů, dodavatelů a úspěšně provedených realizací. A zkušenosti, které jsme po 18 let na trhu nabírali, jsou dnes tou největší hodnotou, kterou si u nás opečováváme. Protože právě ty jsme postupně přetvořili do našeho know-how a pro-zákaznického přístupu, který nás dnes odlišuje od ostatních na trhu.

Velká Bíteš Supellex

“Budujeme vztahy na principu vzájemné důvěry”

Nevíte si rady? Jsme tu pro vás

Řešíte, který typ podlahy vybrat? Nebo v tom máte jasno, ale naopak vám chybí doporučení na ověřeného podlaháře z okolí? Na webu, na veletrzích, ale především na našich showroomech vás celým procesem ochotně provedou naši odborně-techničtí poradci.

S jejich pomocí budete mít rychle jasno v tom, jakou podlahu zvolit k podlahovému vytápění, kterou do koupelny a na co si třeba dát pozor při samotné pokládce.

Na pocitu přeci záleží

Naši poradci nejsou jen pečlivě proškoleni, ale především jsou zapálenými “podlaháři”. Proto vám pomohou vybrat podlahu jak po technické stránce, tak stylově. Každý z nás je totiž osobnost s vlastními očekáváními, vkusem i potřebami. Pro každého tak bude volba trochu jiná. Nejdůležitější proto je, aby se podlaha hodila přímo k vám.

Vsaďte na zkušenosti i vy a přijďte se k nám inspirovat. Budeme se na vás těšit.

Spinner