Koberce

Koberce jsou tradičním řešením krytí podlahy - jsou teplé, vynikají izolačními a akustiskými vlastnostmi a vybírat je lze z nepřeberného množství dekorů.

Tak jako i u jiných materiálů, i u koberců můžete sledovat trendy a jejich vývoj. Dříve se koberce používaly ve většině místností a to v celoplošné pokládce. Dnes jsou o to více vyhledáváy kusové koberce, které stačí jen částečně zatížit kusem nábytku a nechat vyniknout v prostoru. Koberce do obývacího pokoje, pracovny, ložnice nebo i speciální a veselé koerce do dětských pokojů. Stačí si jen vybrat!


Všechny koberce

Vybrané produkty

Teplé
Akustické
Izolační
Široká nabídka dekorů
Přírodní

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Nabídka koberců se během let rozrostla do zástupu desítek typů a variací. Vybírat můžete nejen bytové koberce ale také vlněné, vpichované nebo zátežové koberce. Unikátními kategoriesmi jsou také dětské koberce, čistící zóny nebo umělé trávníky

Koberce

Našim zákazníkům umíme nabídnout jak tradiční koberce s orientálním vzorováním, tak i moderní koberce, jejichž vzory vznikly v nejlepších evropských designérských ateliérech. Vazba moderních orientálních koberců je sice nadále postavena na tradiční vazbě, nicméně celkové provedení, barva, délka vlasu a vzory koberců vycházejí vstříc požadavkům evropského trhu. Ten preferuje snadnou údržbu, jednoduché vzory a jasné odstíny barev. Koberce zakoupené u nás vám rádi dovezeme až na místo instalace a zajistíme i jejich odbornou pokládku

Z široké nabídky koberců si můžete vybírat na našich showroomech v Brně, Praze, Plzni, Zlíně nebo i Velké Bíteši. Těšíme se na vás.

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail

Prodávané značky

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner