Privátní kolekce, které rozzáří váš domov

Život není fádní ani černobílý. Život jsou barvy, pocity a mnoho cest, kterými se můžeme vydat. A stejně tak naše podlahy se nedělí na dřevěné a “umělé”. Naopak! Naše kolekce jsou čistě privátní, různorodé a jen těžko někde najdete stejné. Každá z nich má svá specifika, výhody a tak trochu i osobnost. Chceme totiž, aby si u nás vybral každý takovou, která sedí právě jemu a jeho každodenním potřebám. Tak jdeme na to…

Dřevěné podlahy - záruka kvality

Elegance, nadčasovost a především 100% tradice a lokálnost. Precizní zpracování, jedinečný design a dlouhodobá udržitelnost. To vše najdete v exkluzivní kolekci ekologických dubových podlah THE FAMILY. Tyto krásné podlahy nabízí to nejlepší zpracování českých a slovenských dubů, které vás okouzlí.

V dřevěných podlahách nelze opomenout ani oblíbené podlahy Boen a jejich kolekci Boen DESIGNWOOD, která díky speciální povrchové úpravě LIVE PUR pomáhá v prevenci proti astmatickým a alergickým potížím.

Dřevěné podlahy the family.

Vinylové podlahy - volba, která se vyplatí

Vinylové podlahy mají rozhodně nejširší záběr využití ze všech a v naší kolekci Wineo Selection najdete přesně to, co hledáte pro praktický život. Německá preciznost a cit pro detail se v ní rozhodně nezapřou a pokud hledáte věrnou imitaci dřeva za příznivou cenu, tohle je vaše šance.

U vinylových podlah od francouzského výrobce Gerflor se můžete zase těšit na neokoukaný moderní vzhled s důrazem na dlouhou životnost. Stačí nakouknout do kolekce Designart a najdete v ní vinylové podlahy uzpůsobeny do jednotlivých pokojů i kancelářského provozu.

Vinylové podlahy Selection

PVC podlahy - od domácnosti až po průmysl

Provedení bez spojů, výborné izolační vlastnosti nebo příjemnost došlapu jsou jen jedny z mnoha výhod, které PVC podlahy nabízí.

Z jakých kolekcí můžete vybírat?

DESIGNTEX - Snadná údržba i jednoduchá pokládka dělají z těchto podlah ideální volbu pro vaše bydlení

DESIGNTEX PLUS - Podlahy, které zvládnou i vyšší zátěž v domácnostech a komerčních prostorách.

Designtime a Designtime Contract - PVC podlahy pro komerční prostory, které jsou se svou užitnou třídou 44 připraveny i na tu nejvyšší zátěž v komerčních prostorách, službách i průmyslu..

PVC podlaha DesignTime

Lamino jako skvělý bytový univerzál

Laminátová podlaha je skvělou volbou do domácnosti, pokud hledáte univerzální podlahu do všech místností. Naše kolekce Eger Prime, je i při své výhodné ceně zárukou německé kvality a odolnosti.

A kterou z našich kolekcí si zvolíte vy?

Spinner