Kompozitní podlahy

Kompozitní podlahy jsou dalším druhem plovoucích podlah - k čemu je můžeme přirovnat? 

Pod pojmem kompozitní podlahy si můžete představit typ podlahoviny, která se skládá z různých druhů materiálů. Jelikož nám díky povrchové, charakteristické vrstvě nespadají tyto podlahy ani mezi vinylové, pvc, korkové či dřevěné, řadíme je mezi kompozitní podlahy.


Všechny kompozitní podlahy

Vybrané produkty

Tichá
Ekologická
Snadná údržba
Voděodolná
Statická
Protiskluzová
Odolná vůči poškrábání
Odolná vůči opotřebení
Komfortní

Budoucnost právě přichází – seznamte se s podlahami Allure

Baví vás moderní technologie a design? Pak zbystřete. Právě jsme pro vás do nabídky zařadili vlajkov...

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Pod pojmem kompozitní podlahy si můžete představit typ podlahoviny, která se skládá z různých druhů materiálů. Jelikož nám díky povrchové, charakteristické vrstvě nespadají tyto podlahy ani mezi vinylové, pvc, korkové či dřevěné, řadíme je mezi kompozitní podlahy.

Tento druh podlah je velmi podobný laminátovým podlahám díky jejich vnitřní nosné desce. Jádro podlahy obsahuje více než 70 % obnovitelných materiálů. Dekor se tiskne přímo na nosnou desku a samotný povrch podlahy je opatřen odolnou ochrannou vrstvou, která chrání podlahu od opotřebení a vlhkosti. Spodní část podlahy bývá opatřena integrovanou korkovou podložkou, která zajišťuje podlaze tichost a komplexní komfort.

ECO podlaha

Podlahy jsou voděodolné, díky inovaci mají stabilní zámky, přes které nepronikne vlhko. Chcete stejnou podlahu do celého domu či bytu? Není problém, kompozitní podlahy to vyřeší za vás

Vždy je ale lepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradí naši produktoví konzultanti.

Green Tec Argumenty

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner