Kompozitní podlahy

Kompozitní podlahy jsou dalším druhem plovoucích podlah - k čemu je můžeme přirovnat? 

Pod pojmem kompozitní podlahy si můžete představit typ podlahoviny, která se skládá z různých druhů materiálů. Jelikož nám díky povrchové, charakteristické vrstvě nespadají tyto podlahy ani mezi vinylové, pvc, korkové či dřevěné, řadíme je mezi kompozitní podlahy.


Všechny kompozitní podlahy

Vybrané produkty

Tichá
Ekologická
Snadná údržba
Voděodolná
Statická
Protiskluzová
Odolná vůči poškrábání
Odolná vůči opotřebení
Komfortní

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Pod pojmem kompozitní podlahy si můžete představit typ podlahoviny, která se skládá z různých druhů materiálů. Jelikož nám díky povrchové, charakteristické vrstvě nespadají tyto podlahy ani mezi vinylové, pvc, korkové či dřevěné, řadíme je mezi kompozitní podlahy.

Tento druh podlah je velmi podobný laminátovým podlahám díky jejich vnitřní nosné desce. Jádro podlahy obsahuje více než 70 % obnovitelných materiálů. Dekor se tiskne přímo na nosnou desku a samotný povrch podlahy je opatřen odolnou ochrannou vrstvou, která chrání podlahu od opotřebení a vlhkosti. Spodní část podlahy bývá opatřena integrovanou korkovou podložkou, která zajišťuje podlaze tichost a komplexní komfort.

ECO podlaha

Podlahy jsou voděodolné, díky inovaci mají stabilní zámky, přes které nepronikne vlhko. Chcete stejnou podlahu do celého domu či bytu? Není problém, kompozitní podlahy to vyřeší za vás

Vždy je ale lepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradí naši produktoví konzultanti.

Green Tec Argumenty

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do ložnice Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Podlaha do obývacího pokoje Detail
Podlaha do koupelny Detail
Podlaha do chodby Detail
Spinner