Podlahy do dětského pokoje

Jaká je ta správná podlahová krytina do dětského pokoje? Mnozí z vás odpověděli koberec, ale proč ne plovoucí podlaha? 

Spousta lidí odsuzuje plovoucí podlahu z jednoho důvodu - je studená. A co když vám dokážeme, že ne každá podlaha může být studená? Ideální podlahovou krytinou je PVC s filcem - je pocitově měkká, teplá, není hlučná a je ideální na údržbu. Vhodnou volbou podlahové krytiny do dětských pokojů jsou také podlahy vinylové. Zejména pokud přihlédneme k nenáročnosti a údržbě či možnosti výměny lamel v případě poškození. Podlahy se navíc po čase neokoukají, ani není třeba je vyměňovat poté, co potomek vyroste a již nechce mít koberec s autíčky nebo princeznami.


Všechny podlahy do dětského pokoje

Vybrané produkty

Zdravotní nezávadnost
Teplá
Protiskluzová
Měkká
Příjemná na došlap
Snadní údržba

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Výběr správné podlahy do dětského pokoje je mnohdy velký oříšek. Mnoho domácností řeší tento problém kobercem, ale proč ne plovoucí podlaha? Plovoucí podlaha je mnohdy odsuzovaná proto, že si mnozí myslí, že je studená. Povíme si pár základních informací, jaké jsou možnosti podlahy do dětského pokoje.

Jednou z ideálních podlah do dětského pokoje je PVC v roli. Tato podlahová krytina není náročná na údržbu, je protiskluzová, odolná, je voděodolná a vyrábí se ve velké škále dekorů. Například kolekce DesignArt nabízí i dekory kamene. Díky filci je velmi příjemná na došlap a je teplá.

Podlaha do dětského pokoje

Mezi další vhodné podlahy patří vinylová podlaha. Můžete si vybrat ze dvou variant - lepená nebo click. U lepené je velkou výhodou, že můžete poškozený dílec snadno vyříznout a vyměnit za nový. Tato podlahová krytina je velmi oblíbenou ve všech domácnostech, je jednoduchá na údržbu, odolná, tichá a teplá. Obdobnou krytinou je korková podlaha. Korková podlaha je velmi oblíbená pro své izolační vlastnosti, a to díky korku, který perfektně izoluje teplo a absorbuje hluk. Podlaha je velmi příjemná, jednoduchá na údržbu, protiskluzová, voděodolná, teplá a TICHÁ.

Laminátové podlahy patří mezi jedny z nejlevnějších variant plovoucích podlah. Jsou příjemné, snadné na údržbu - doporučuje se suché mytí. 

Kompozitní podlahy GreenTec jsou přírodnější variantou laminátových podlah. Mají dřevěné jádro a jsou z více než 70 % obnovitelných materiálů. Jsou velmi příjemné, protiskluzové, mají voděodolné zámky, jsou antistatické a teplé. Jste milovníky přírodní podlahy, ale nechce se vám starat o dřevěnou podlahu? GreenTec je právě pro vás! Nabízí dekory dřeva, betonu i kamene. Moderní, vkusné a dokonalé.

Nesmíme opomenout dřevěné podlahy, které jsou dokonalé svým vzhledem. Jsou náročné na údržbu a nemají se rády s velkou změnou teplot. Podlahové topení se doporučuje pouze pod třívrstvou dřevěnou podlahu.

Abychom docílili teplé podlahy u laminátových, kompozitních a dřevěných podlah (třívrtsvých), doporučujeme pod ně aplikovat podlahové topení. 

Pro více informací nás kontaktujte, nebo nás navštivte na našich showroomech Praha | Brno | Ostrava | Plzeň | Zlín | Velká Bíteš.

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner