Podlahy, které stojí za to vidět

Online se dnes dá koupit všechno, včetně našich podlah. Která je ale právě pro vás ta pravá, však z obrazovky monitoru obvykle nezjistíte. A protože je výběr podlahy zásadním rozhodnutím na mnoho dalších let, rozhodně stojí za to jej neuspěchat a raději si nabídku prohlédnout i osobně.

A upřímně, i my vám je nejraději odprezentujeme osobně. Dáme za ně totiž ruku do ohně!

Vinylová podlaha Selection

Nechte se inspirovat

Ať už máte před rekonstrukcí nebo volíte vhodnou podlahu do novostavby, jedno je jisté - bez prvotního průzkumu trhu to nepůjde. My v Supellexu to dobře víme, a proto jsme pro vás k dispozici v 6 moderních showroomech, ve kterých si můžete osobně prohlédnout široké portfolio materiálů i vzorů podlah od prověřených českých i zahraničních výrobců.

Stačí se pohodlně usadit, dát si kávu a nechat si ukázat a vysvětlit výhody našich privátních kolekcí a jednotlivých podlahových krytin. Osobní dojem z podlahy vám totiž řekne více než cokoliv jiného.

Získejte skutečně odbornou konzultaci

Zapomeňte na “prodejce”. Na našich showroomech se vám každý den bude věnovat pouze proškolený personál, který ví o podlahách první poslední. Jak po technické stránce, tak co se týče designu a možností využití. Proto vám rádi poradíme jak s výběrem, tak i vlastní realizací podlahy.

Nebojte se tedy přijít s jakýmikoliv otázkami. Našim cílem je, abychom je zodpověděli vždy jednoduše a pochopitelně. Jedině správné informace vás totiž dovedou k tomu správnému výsledku.

Zastavte se na naše showroomy a vstupte s námi do světa kvalitních podlah…

ZOBRAZIT SHOWROOMY

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner