Vinylové schody

Dnes nejpoužívanější podlahovou krytinou je vinyl, který s sebou přináší i nepřeberné množství řešení. Jedno z nich je potažení MDF desky, kde dokážeme ohnout vinyl na hraně schodu bez použití jakýchkoliv schodových hran (hliníkových, plastových) a dodáme schodišti a celému domu úplně jiný rozměr luxusu. Velká variabilita a fakt, že výroba je zakázková, vám dává příležitost mít schodiště přesně dle vašich představ.

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Zhotovení schodiště je jeden ze stěžejních prvků při výstavbě či rekonstrukci domu a je nutné si ujasnit představu, jak takové schodiště bude vypadat. Variant a možností provedení je celá řada, od výběru materiálu až po výsledný profil schodu.

 

Samotná výroba schodů trvá cca 1-2 týdny od odeslání materiálu do výroby. Cena vinylového schodiště je velice individuální záležitost a nelze přesně uvést cenu bez přesných specifikací. My vám rádi poradíme s výběrem a sestavíme pro vás cenovou nabídku šitou na míru.

Vinylové schody

Variabilnost schodů z vinylu

Není pro nás sebemenší problém vyrobit schody z jakékoliv vámi zvolené u nás zakoupené vinylové podlahy. Je možné také kombinovat jednotlivé dekory. Můžeme též vyrobit i parapetní desky, stoly a jiné předměty na vaše přání.

Dekory vinylových schodů

Design

Naše schody jsou unikátní svým čistým a souměrným vzhledem, který nenarušují přechodové lišty. Vše bude z jednoho dekoru.

Instalované schody

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Spinner