Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou už od svého vzniku v sedmdesátých letech hitem pro své moderní dekory, snadnou pokládku a variabilní využití. Dnes se díky různě upraveným povrchům dají použít opravdu takřka do každé místnosti. Jediné, na co je třeba dávat pozor, je jakou zátěž vámi vybraný laminát snese.

Laminátové podlahy jsou oblíbené pro příznivou cenu, snadnou údržbu a velký výběr dekorů. Nejen jejich cena je jedním z důvodů, proč je tato podlaha oblíbenou krytinou. Laminátové podlahy mají rychlou a snadnou montáž, jsou odolné vůči zátěži, otěru, mají stálou barevnost, snadnou údržbu a jsou hygienické. Vyrábí se také v provedení AQUA+, takže můžeme říci, že jsou i voděodolné, nemusíte se tedy bát instalovat je například do kuchyně či koupelny.


Všechny laminátové podlahy

Vybrané produkty

Rychlá a snadná pokládka
Příznivá cena
Odolnost vůči zátěži
Odolnost vůči otěru
Barevná stálost
Snadná údržba
Hygienická
AQUA+ voděodolná

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Laminátové podlahy patří mezi nejrozšířenější podlahové krytiny používané v rodinných domech a bytech. A zásluhu na tom nese nejen příznivá cena. K jejich nesporným kvalitám patří rychlá a snadná montáž, odolnost vůči zátěži, otěru, barevná stálost, snadná údržba a hygieničnost. Díky provedení AQUA+ jsou podlahy voděodolné, můžete mít podlahy v celé bytě či domě stejné.

Prohlédněte si naši nabídku laminátových plovoucích podlah, nebo zavolejte do některé z našich poboček, kde vám poradíme s čímkoli od výběru krytiny, přes vhodný typ pokládky a doporučení těch nejlepších podlahářů z oboru.

Laminátová podlaha

Vždy je však nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme i tam.

 

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Spinner