Rigidní vinylové (SPC) podlahy

Nebaví vás otlačený nábytek na vaší podlaze? Hledáte maximálně odolnou podlahu proti opotřebení v domácnostech i komerčních prostorách?

Rigidní podlahy jsou vysoce odolné podlahy, které mají velmi tvrdé jádro složené z přírodních materiálů, jako jsou například křemičitany, vápenec aj. Díky přírodním materiálům je podlaha stabilnější při změně teplot. 1 mm podlahy je věnovaný integrované akustické podložce, díky které získáte akustickou izolaci až 18 dB. Podlaha je snadná na údržbu, antistatická, teplá a příjemná. Tato podlaha je vhodná jak do  bytových, tak do komerčních prostor. Kolekce rigidních podlah vychází ze současných dekorů vinylovýh dílců značky DESIGNART, který má atraktivní a moderní dekory, které naleznete i v běžném XL provedení.


Všechny rigidní (spc) podlahy

Vybrané produkty

Odolná
Ekologicky šetrná
Akustická (18 dB)
Statická
Zdravotně nezávadná
Protiskluzová
Snadno udržitelná

Nastal čas na novou podlahu? Vsaďte na SPC!

Hledáte podlahu, která splňuje ty nejpřísnější požadavky na ekologii, odolnost vůči vodě i nárazům, ...

Budoucnost právě přichází – seznamte se s podlahami Allure

Baví vás moderní technologie a design? Pak zbystřete. Právě jsme pro vás do nabídky zařadili vlajkov...

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Moderní, ekologicky šetrná a přitom odolná podlaha do domácích i komerčních prostor? 

Rigidní podlahy jsou vyráběny z přírodních materiálů, zejména z vápenců, křmičitanů aj. Díky těmto přírodním materiálům se podlaha řadí mezi vysoce odolné podlahy. Materiály se přidávají z důvodu velké tepelné roztažnosti. Tyto materiály zapříčiňují větší stabilitu vůči změně teplot. Unikátní zámkový spoj umožní rychlou pokládku a perfektně sedící spoje lamel.

Rigidní podlaha

Rigidní podlahy mají celkovou tloušťku 4 - 6 mm, díky své nízké konstrukční výšce se dokonale hodí pro renovace stávajících podlah. Jedná se o podlahovou krytinu s integrovanou akustickou podložkou, která má akustickou izolaci až 18 dB. Podlaha má maximální odolnost vůči opotřebení při použití v domácích nebo komerčních prostorách. Kromě vysoké odolnosti nabízí výrobce také atraktivní a moderní dekory, které jste už mohli vidět například u vinylových dílců značky DESIGNART. Tyto dílce naleznete také v běžném XL provedení

Podlaha je snadná na údržbu, teplá, tichá, příjemná, odolná vůči opotřebení, antistatická, zdravotně nezávadná a ekologicky šetrná. 

Zajímá vás více? Obraťe se na naše showroomy Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Velká Bíteš, Zlín nebo kontaktujte naše obchodně-technické poradce, kteří vám rádi poradí. 

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Spinner