Inspirace

Podlaha do dětského pokoje

 0
1 / 9 Podlaha do dětského pokoje
 1
2 / 9 Podlaha do dětského pokoje
 2
3 / 9 Podlaha do dětského pokoje
 3
4 / 9 Podlaha do dětského pokoje
 4
5 / 9 Podlaha do dětského pokoje
 5
6 / 9 Podlaha do dětského pokoje
 6
7 / 9 Podlaha do dětského pokoje
 7
8 / 9 Podlaha do dětského pokoje
 8
9 / 9 Podlaha do dětského pokoje

Když se hledá podlaha do dětského pokoje, rodiče chtějí pro své ratolesti do jejich království příjemnou podlahu, která je nebude chladit a bude dětem přinášet příjemný pocit při chůzi, hrání a dovádění. 

Měla by mít z praktického hlediska snadnou údržbu, vhodnou barvu i design. Pro mnohé je jistě jasnou volbou koberec, a to zejména kvůli teplu. Koberec však není vždy tou správnou volbou. Zejména v případě, že si děti rádi malují nejen pastelkami, chodí s jídlem do pokoje nebo občas přijdou špinaví z procházky. Ideálnější volbou jsou v tomto případě kusové koberce rozprostřené na různých místech jako ostrůvky, které jsou snadněji udržovatelné.

Vhodná volba podlahové krytiny do dětských pokojů je PVC s filcem, vinylové podlahy s korkem či korkové podlahy. Mnoho těchto podlah má skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Výhodou uvedených druhů podlah jsou i samotné dekory, které se svým univerzálním a jednoduchým vzhledem časem v dětském pokoji neokoukají, a proto není potřeba její obměna v pozdějším věku dítěte. 

Produkty v inspiraci


Podívejte se také sem

Spinner