Inspirace

Vinylové podlahy do ložnice

 0
1 / 5 Vinylové podlahy do ložnice
 1
2 / 5 Vinylové podlahy do ložnice
 2
3 / 5 Vinylové podlahy do ložnice
 3
4 / 5 Vinylové podlahy do ložnice
 4
5 / 5 Vinylové podlahy do ložnice

Výběr podlahy do ložnice podstatnou měrou určuje ráz jejího interiéru, a ačkoliv v této místnosti většinu času trávíme v posteli, není radno její výběr podcenit. Nikdo přece nechce, aby ráno z vyhřátých a měkkých peřin dopadl na tvrdou a studenou podlahu, která k tomu třeba ještě vrže.

Pokud vyloženě netoužíte po přírodním dřevě nebo nemáte v plánu do ložnice pořizovat huňatý koberec, pak se jako chytré (a ekonomické!) řešení nabízí právě vinylové podlahy.

Ty totiž nabízí nejen dostatečný komfort a odolnost za přijatelnou cenu, ale především možnost výběru z mnoha dekorů, včetně těch dřevěných. Vhodnost pro podlahové vytápění je zde v drtivé většině případů samozřejmostí.

SUPELLEX TIP: Oblíbenou volbou do ložnic je vinylová podlaha s dekorem přírodní dub. Tato věrná imitace dřeva od německého výrobce Wineo vám místnost jednak zútulní, a navíc se také skvěle kombinuje s většinou nábytku a doplňků.

Plovoucí vinylové podlahy jsou již stálicí a vyznačují se jednoduchou a rychlou pokládkou, kterou zvládnete díky zámkovému systému click bez problémů i sami. Stejně tak ale můžete mít vinylové podlahy lepené. Ty mají své výhody například v možnosti využití ve vlhkých prostorách, lepším vedením tepla z podlahového vytápění nebo tlumení kročejového hluku. Avšak i přes svou dostupnější cenu vyžadují vyšší nároky na instalaci, u které je nutná určitá zkušenost a poměrně precizní příprava podkladu.

Podtrženo, sečteno, vinylové podlahy nabízí mnoho možností, ze kterých si vybrat. Ať už to jsou dekory, způsob pokládky nebo jednotlivý výrobci. Všechny ale zaručují do vaší ložnice skvělé akustické i izolační vlastnosti, jsou příjemně teplé a měkké na došlap. Získáte s nimi tedy jistotu, že vaše první ranní kroky budou pohodlné a veselé, ať už budete bosky nebo ve svých oblíbených “papučích”.

Produkty v inspiraci


Podívejte se také sem

Spinner