Inspirace

Podlaha do ložnice

 0
1 / 8 Podlaha do ložnice
 1
2 / 8 Podlaha do ložnice
 2
3 / 8 Podlaha do ložnice
 3
4 / 8 Podlaha do ložnice
 4
5 / 8 Podlaha do ložnice
 5
6 / 8 Podlaha do ložnice
 6
7 / 8 Podlaha do ložnice
 7
8 / 8 Podlaha do ložnice

Designová, útulná a teplá podlaha v ložnici? Podlahu v ložnici řešíme většinou kobercem, a to kvůli teplu. Podíváme se na to, jaké podlahové krytiny můžeme zvolit do ložnice.

Jednou z nejoblíbenějších podlah do ložnice je korková podlaha. Tato podlaha je příjemná a teplá díky korku, který má skvělé izolační vlastosti. Dalšími častými podlahami kromě koberce jsou například PVC s textilní tkaninou z rubové strany nebo vinylová podlaha, která obsahuje korkovou složku. Tento druh podlahových krytin je pohodlný a vytváří příjemnou atmosféru. Například vinylová podlaha Silver Oak nebo PVC podlaha v dekoru Havanna Oak dodají krásnou, moderní a teplou atmosféru vaší ložnici.

Laminátové a kompozitní podlahy jsou do ložnice vybírány zejména díky široké škále dekorů, které můžete perfektně sladit s vaším interérem. Další variantou podlahy v ložnici může být také dřevěná podlaha, která dodá domácnosti krásný vzhled. V naši široké nabídce dřevěných podlah si můžete vybrat z různých dekorů a provedení dřevěných podlah.

 

 

Produkty v inspiraci


Podívejte se také sem

Spinner