Nastal čas na novou podlahu? Vsaďte na SPC!

Nastal čas na novou podlahu? Vsaďte na SPC!

Hledáte podlahu, která splňuje ty nejpřísnější požadavky na ekologii, odolnost vůči vodě i nárazům, a ještě k tomu vašim chodidlům zajistí ten nejvyšší komfort? Pak pro vás máme zajímavý tip – SPC podlahy s integrovanou korkovou podložkou. Pojďte společně s námi objevit jejich vlastnosti.

Proč právě kompozitní podlahy?

Dřevo je luxusní a stabilní, PVC voděodolné a vinyl měkký a pohodlný. Každý z těchto materiálů má své jasné výhody, ale i nevýhody. Vývojáři proto dali hlavy dohromady a položili si otázku: „Nebylo by možné tyto přednosti spojit do jednoho materiálu?“

Výsledkem je kompozitní podlaha SPC Merit s integrovanou korkovou podložkoupodlaha stvořená pro každodenní komfort v domácnosti i ve službách.

Podlahy Merit s integrovanou korkovou podložkou

Z čeho se SPC Merit skládá?

Základem podlah z kolekce Merit je vrstvení. Proč? Protože jedině dostatečný počet správně složených vrstev vám může zaručit opravdové pohodlí, perfektní izolační vlastnosti, požadovanou odolnost do různých druhů místností a takovou stabilitu, aby splnila veškerá očekávání.

Vše začíná u speciální ochranné vrstvy, která chrání dekorační vrstvu. Následuje SPC vrstva s bezpečným zámkem Tightlock, která zaručuje vysokou stabilitu spojení lamel. No a čím ještě vylepšíte izolační a akustické vlastnosti, zpříjemníte došlap a zjednodušíte celou instalaci? Odpovědí je integrovaná korková podložka!

Jako bonus vás může těšit i ekologická stopa podlahy – většinu z ní totiž tvoří obnovitelné a recyklovatelné materiály.

Merit vrstvy

Kam se nejlépe hodí?

Odpověď je jednoduchá. Všude tam, kam potřebujete. Tento typ podlah je díky své skladbě naprostým univerzálem jak do moderních novostaveb s podlahovým vytápěním (vodním I elektrickým), tak pro rekonstrukce, kdy jej můžete bez problémů položit i na drtivou většinu stávajících pevných povrchů.

Samotné jádro SPC tvoří směs polymeru a vápence. Co to znamená? Že tyto podlahy jsou tak stabilní a pevné, že něco vydrží, a proto se nezaleknou ani domácností s dětmi nebo domácími mazlíčky. Bez obav je můžete využít ve většině místností, včetně kuchyní a koupelen, kde dochází k častějšímu kontaktu s vodou.

Budou se vám líbit?

Těšit se můžete na neokoukané dekory, které zahrnují vše, od teplejších barevných tónů až po minimalistické šedé odstíny. Samotná nášlapná vrstva je transparentní a poskytuje dekoru jak ochranu proti oděrkám, tak proti změně barvy.

Dají se využít i do služeb?

Ano. Díky speciální úpravě ochranné vrstvy antimikrobial můžeme tuto podlahovinu nabídnout I do prostor, kde se tyto vlasti vyžadují. Kam? Například do zdravotnických zařízení, lékaren, ordinací, anebo do mateřských školek, škol, anebo domovů pro seniory.

Co říci závěrem?

Nabídka na trhu podlahových krytin je skutečně různorodá a někdy může být obtížné se v ní zorientovat. Ne vždy se také vyplatí fixovat se na jeden konkrétní materiál. Složitost výběru podlahy vás ale zbytečně děsit nemusí. Stačí si odpovědět na základní otázku: Co od nové podlahy očekávám a do kterých místností ji chci využít.

Dále už by vás měli nasměrovat odborníci. Třeba ti ze společnosti Supellex – svět podlah, kteří svým zákazníkům pomáhají s výběrem správné podlahy už od roku 2004.

Zeptejte se jich i vy a ušetřete si desítky hodin porovnávání veškerých variant a parametrů. Třeba zjistíte, že právě tiché a odolné kompozitní podlahy jsou tím, co potřebujete.

Produkty v novince


Spinner