Showroom podlah v Praze

Showroom podlah v Praze

Náš podlahový showroom se nachází v Praze v Business parku Letňany. Díky ideální poloze u stanice metra Letňany máte jistotu snadné dostupnosti. Proč trávit čas v kolonách, když vás k nám doveze metro během chvilky?

Co vás u nástroje čeká?

Co v Supellex Praha najdete? Na více než 300m² výstavní plochy vám představíme širokou paletu dřevěných, laminátových a vinylových podlah. K tomu nabízíme prémiové podlahové oleje, stroje a další podlahové doplňky.

 

Potřebujete rady odborníků? Naši produktoví konzultanti jsou tu připraveni poskytnout vám cenné rady a pomoci s výběrem.

Pojďte se seznámit do podlahového centra

Podlahové studio Praha

Spojení našeho showroomu se skladovým prostorem o ploše 1000 m² nám umožňuje rychle reagovat na vaše potřeby. Distribuci zboží zvládneme rychle a efektivně, a to nejen po Praze ale i v okolních regionech.

Podlahy Praha

Samozřejmě si můžete naši podlahu vybrat online, ale osobní kontakt nic nenahradí.  Přijďte, podívejte se, dotkněte se a dokonce si i vyzkoušejte náš sortiment. K tomu všemu získáte přístup k odborné konzultaci, logistickým službám a doporučení na montážní firmy.

Proč Supellex? Protože podlaha je základem domova.

Zastáváme názor, že spokojený domov začíná kvalitní podlahou. Ať už máte rádi rustikální styl, nebo dáváte přednost modernímu minimalismu, u nás najdete podlahu, která vám bude vyhovovat. 

 

V Supellex vám nabídneme nejen ověřenou kvalitu, ale i nadstandardní zákaznický servis. U nás slovo „nejde“ neexistuje!

Spinner