Vosky

Slyšeli jste o voskování dřevěné podlahy? Povíme si, proč je voskování dřevěných podlah důležité 

Voskování je ideální pro dřevěnou a korkovou podlahou. Do vlhkých místností jsou takřka nutností, řadíme k nim například kuchyně. Vosky je možné využít na všechny druhy dřeva, ale také pro dřevotřísky

Povrchy, které jsou opatřené voskem odpuzují vodu, mají lepší odolnost vůči zašpinění či oděru a jsou příjemné dotek. Vosky určené na dřevěné povrchy vám zajistí rovnoměrné barevné ztvárnění a harmonický vzhled podlahy. 

 


Všechny vosky

Vybrané produkty

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Vosk působí jako permanentní nátěr dřeva pro interní použití, například na stěny, stropy, lišty, nábytek, hračky, dveře či výrobky z lepeného dřeva.

Povrchy, které jsou ošetřené voskovou vrstvou odpuzují vodu, vlhkost a lépe odolávají zašpinění či oděru. Mimo jiné jsou velmi příjemné na omak. Vosk zapříčiní harmonický vzhled a rovnoměrné barevné ztvárnění, nemusíte se tedy bát případných fleků na vaší podlaze. Povrchy ošetřené voskem odpuzují vodu a mají lepší odolnost vůči zašpinění a oděru. Existuje několik typů vosků. Například zabarvené a krycí vosky pomohou doladit dekor dřeva, avšak nejsou vhodné pro exotické dřevo. Aplikace vosku je rychlá a renovace poměrně snadná - místo lehce zabrousíte a znovu navoskujete. Vosky, které jsou na bázi vody dodají podlaze sametový lesk. Narozdíl od toho, vosk na bázi rozpouštidel vytáří ochranný film, který zabrání před uklouznutím. 

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail

Prodávané značky

Spinner