Poznejte s námi České chaty snů…

Poznejte s námi České chaty snů…

Jsme národem chatařů – hrdých chatařů, kteří svým chatám a chalupám věnují mnohdy stejnou péči, jako svým domácnostem. Je na tom něco špatně? Ani náhodou! Denně se s takovými nadšenci setkáváme i na našich prodejnách, a proto je nám ctí, že jsme se mohli stát partnery nového pořadu TV Prima – České chaty snů.

Inspirujte se od těch nejlepších

Ptáte se, co vám tato zbrusu nová dokumentární show přinese? My říkáme, že hlavně zábavu a inspiraci. Těšit se můžete na velkolepé proměny i nečekané a odvážné nápady, které konečně vnesou svěží designový vítr i do českých luhů a hájů.

Pořadem vás, s humorem sobě vlastním, provede trio kamarádů – zkušených architektů a stavitelůPetr Portych, Sebastian Wojnar a Martin Štrouf, kteří se do přestavby starých chalup pustí klidně holýma rukama.

Výsledkem pak bude osm fantastických proměn objektů, které svým majitelům ještě před nedávnem div nepadaly na hlavu.

Netradiční formát, který vás bude bavit

Zapomeňte na nudné technologické postupy nebo monotónní hlas vypravěče. Kluci to zde rozjedou s opravdovým nadšením a jasnou vizí – pomoci českým chatařům vymanit se ze zavedených stereotypů a nebát se experimentovat.

V každém díle nám pak kluci přiblíží i objekt jako takový – jeho historii, genius loci a okolí. Jako bonus vás proto čeká i mnoho krásných záběrů a panorámat z okolní krajiny. Zkrátka, čeká na vás světový formát o přestavbách plný zajímavosti, tipů a především akce, která krok za krokem přetváří polorozpadlé chalupy na stavby, u kterých vydechnete úžasem.

Připraveni? České chaty snů startují už v pátek 24. března ve 22:00 a my vám zde nabízíme první malou ochutnávku:

Spinner