Proč si vybrat SUPELLEX ?

Proč si vybrat SUPELLEX ?

Česká společnost s mnohaletou zkušeností

Jsme ryze česká společnost založená v roce 2004 zakládající si na vzájemné důvěře, respektu a budování zdravých vztahů. Naše mnohaletá zkušenost zahrnuje statisíce prodaných a položených metrů čtverečních a tím pádem i tisíce spokojených zákazníků nejen po celé České republice, ale i zahraničí.

Koláž

Profesionální přístup na showroomech

Hledáte svoji vysněnou podlahu? Tak to jste na správném místě. Navštivte jeden z našich showroomů, případně si vyberte z webové nabídky. Při osobní návštěvě v Praze, Plzni nebo Brně jsou Vám plně k dispozici naši produktoví konzultanti, jenž jsou profesionálové v oboru a dokáží zákazníkovi poradit na základě jeho preferencí a možností.

Jedinečné podlahy

Nabídka společnosti Supellex nezahrnuje pouze podlahy, které najdete i v jiných designových centrech a obchodech zaměřující se na domov. Pokud je vaším cílem najít jedinečnou podlahu, pak máme právě speciálně pro vás výběr z našich privátních kolekcí, které nikde jinde nenajdete. Tyto podlahy byly navrženy a sestaveny tak, aby splňovaly pro nás důležité vlastnosti jako je jedinečnost, spolehlivost a nadčasovost.

Jedinečná podlaha Boen

Zajištění realizace pokládky od renomovaných obchodních partnerů

Jsme ochotni a schopni pro vás zajistit realizaci pokládky vaší podlahy. Navíc díky našim obchodně technickým poradcům, kteří jsou k dispozici v terénu a dohlížejí na práci podlahářů, můžeme zaručit, že pokládka vaší podlahy proběhne hladce a k vaší naprosté spokojenosti.Uvědomujeme si, že podlaha je totiž základem vašeho domova, a proto je potřeba myslet i na její kvalitní a profesionální relizaci.

Pokládka podlahy

 

Stále přemýšlíte, proč si vybrat Supellex? Podívejte se na jednu z referencí od našeho zákazníka v Plzeňském kraji.

ref8

ref7

ref9

reference1

Pokud se Vám tato reference líbila a přejete si mít svou vysněnou podlahu, neváhejte a kontaktujte jednoho z našich obchodních a technických poradců, kteří Vám rádi pomohou s výběrem té pravé podlahy přímo pro Vás.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner