Inspirace

Podlaha do kuchyně a jídelny

 0
1 / 8 Podlaha do kuchyně a jídelny
 1
2 / 8 Podlaha do kuchyně a jídelny
 2
3 / 8 Podlaha do kuchyně a jídelny
 3
4 / 8 Podlaha do kuchyně a jídelny
 4
5 / 8 Podlaha do kuchyně a jídelny
 5
6 / 8 Podlaha do kuchyně a jídelny
 6
7 / 8 Podlaha do kuchyně a jídelny
 7
8 / 8 Podlaha do kuchyně a jídelny

Kuchyň je jednou z nejpoužívanějších částí naší domácnosti, proto je velmi důležitý výběr té správné podlahy. Podívejme se spolu na to, jak vybrat správnou podlahu.

Podlaha v kuchyni by měla být více odolná vůči vysoké zátěži, jelikož tam trávíme opravdu hodně času. Dále by měla dobře snášet vodu, měla by být protiskluzová, antistatická, příjemná a teplá. Mnoho z nás řeší podlahu v kuchyni dlažbou, a to právě kvůli vodě a odolnosti, ale dlažba je studená a může prasknout. Co zkusit jinou podlahovou krytinu?

Do kuchyně jsou nejvhodnějšími podlahami voděodolné podlahy, například vinylová podlaha s krokem. Výhodou je, že při lepené variatně u vinylové podlahy s korkem můžete poškozený dílec jednoduše vyměnit za nový. Další vhodnou podlahou je PVC , které se dělí podle zátěže, je odolná vůči vysoké zátěži, snadno udržovatelná a její široká škála dekorů vás také mile překvapí. 

Ne úplně vhodnou podlahou do kuchyně je laminátová podlaha. Laminát se nemá příliš rád s vodou,chcete-li přeci laminátovou podlahu, doporučujeme voděodolnou laminátovou podlahu AQUA+.

Podívejte se také sem

Spinner