Řezný program - v Praze jsme vám blíž

Řezný program - v Praze jsme vám blíž

Pražská pobočka nabízí možnost okamžitého odběru PVC Design Time  a Design Tex , a to díky řeznému programu, kterým pražská pobočka disponuje.

 

Většinou, když lidé řeknou lino, je tím myšleno měkčené PVC v rolích, v našem oboru je lino myšleno jako linoleum, což je jiný materiál. Řekneme si tedy, co je měkčené PVC v rolích. Jedná se o polyvinylchlorid v rolích, ve kterém jsou přidávána změkčovadla z důvodu možnosti dodávání do prostoru v roli. Tento typ podlah je jednodušší na pokládku, voděodolný, odolný vůči mechanickému poškrábání, komfortnější na došlap. Je zde stejná povrchová úprava jako u vinylových podlah polyuretanová ochranná vrstva. Jedním z předních výrobců je francouzská firma Gerflor.

řezný program Praha

">
řezný program Praha

 

Mohlo by Vás také zajímat

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít naše showroomy pro maloobchod. Pro vyzvednutí objednaného či zaplaceného zboží prosím kontaktujte danou pobočku. Naše pobočky jsou Vám nadále k dispozici ve standardní provozní době a velkoobchodní prodej na IČO je nepřerušen.

Spinner