Heterogenní PVC podlahy s textilní podložkou - DesignTex

Heterogenní PVC podlahy s textilní podložkou - DesignTex

V naší nabídce podlahových krytin Vám nyní nabízíme kolekci heterogenního PVC DesignTex s textilní podložkou, ve které najdete celou řadu hezkých a nadčasových dekorů.

Jedná se o PVC pro bytovou zátěž s textilní podložkou, díky které je podlahovina nejen odolná proti opotřebení a protlačení, ale zároveň přináší uživatelům maximální komfort pro chůzi. Tento produkt od celosvětově známého výrobce podlahových krytin francouzské společnosti Gerflor dokáže zajistit v domácích prostorách podlahu, která bude nejen měkčí na došlap, příjemnější a pocitově teplejší. Zároveň dokáže dokonale utlumit kročejový hluk. Tato kolekce zahrnuje celkem 11 moderních dekorů dřeva a 3 dekory kamene.

Je to ověřený produkt s textilní podložkou, přiměřených vlastností a odpovídající kvality za nejlepší možnou cenu. Díky povrchové úpravě Supreme Protection – MAT Effect není zapotřebí žádných speciálních přípravků na údržbu podlahyCelková tloušťka tohoto materiálu je 2,20 mm s nášlapnou vrstvou 0,25 mm.

Technické parametry:
Třída zátěže: Bytové  23
Komerce  31
Celková tloušťka: 2,20 mm
Tl. nášlapné vrstvy: 0,25 mm
Celková hmotnost: 2590 g/m2
Povrch: Supreme Protection – MAT Effect
Rozměr: role 25 bm, šíře 2,3,4 m


V naší nabídce také 
dále naleznete kolekci PVC DesignTex plus, která má vyšší nášlapnou vrstvu. Díky tomu je odolnější vůči zátěži a zároveň tedy vhodná pro použití do zatěžovanějších i komerčních prostor. V této kolekci najdete dalších 10 dekorů.

Připravili jsme pro Vás speciální stránky www.podlahy-designtex.cz, na kterých se můžete dozvědět veškeré technické informace k těmto materiálům a najdete zde i všechny dekory včetně cen. Dále jsou k dispozici ruční vzorkovníky, katalogy a na našich Showroomech v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Zlíně a ve Velké Bíteši také stojany s většími vzorky. 

Bližší informace k aktuálním cenám a přehled dekorů naleznete také v našem maloobchodním ceníku.

DesignTex jídelna

Spinner