Akce 5+1 na lepidla Ardex

Akce 5+1 na lepidla Ardex

Sebelepší lepená podlahová krytina nemůže dobře sloužit bez kvalitního spojení. A protože chceme, aby vaše podlahy seděly perfektně, rozhodli jsme se vám nadělit speciální akci 5+1 na prověřená lepidla značky Ardex. Od 1. 11. až do 30. 11. 2022 tak od nás můžete získat nejen další lepidlo zdarma, ale také chutný dárek v podobě moravského vína!

Na Ardex se můžete spolehnout

Požadujete-li při lepení jasně deklarované vlastnosti pro různé typy podlah, Ardex je tou správnou volbou. Lepidla na podlahoviny a parkety Ardex jsou pro nás i naše zákazníky už mnoho let zárukou kvality i toho, že ať už se jedná o savé či nesavé podklady, parkety, PVC nebo koberce, vždy dostaneme přesně to, co potřebujeme. Třeba letošní žhavou novinku ARDEX AF 635 - kontaktní lepidlo bez rozpouštědel.

Akce Ardex

Získejte také lepidlo Ardex zdarma. Stačí objednat 5 kusů jednoho z vybraných lepidel:

  • ARDEX AF 140
  • ARDEX AF 155
  • ARDEX AF 2224
  • ARDEX AF 635
  • ARDEX AF 800
  • ARDEX AF 181 W

Malá pozornost z Žarošic jistě potěší

Vinařská obec Žarošice se nachází v severní oblasti Slovácka a vinná réva se zde pěstuje na krásném na jižním úpatí Ždánického lesa. Místní vinařství má za sebou řadu ocenění, mimo jiné i ze Salonu vín ve Valticích.

Víno, na kterém si budete díky naší akci pochutnávat pak pochází, jak je u malých vinařství zvykem, z omezené šarže, která zaručuje svěží a jedinečnou chuť, kterou u velkoprodukcí nenajdete.

Tak na zdraví. A ať vám to lepí!

Produkty v novince


Spinner