Dřevěné podlahy

Hledáte povrch, který bude vždy moderní, zajistí ten nejvyšší možný komfort a vydrží ve vaší domácnosti po generace? Odpovědí je kvalitní dřevěná podlaha. Dřevo, jako odolný a krásný přírodní materiál, totiž dodá vašemu domovu vždy něco navíc. Dřevěné podlahy mohou být různého typu. Těmi nejoblíbenějšími jsou dvouvrstvé a třívrstvé podlahy nebo masivní dřevěné podlahy. U našich podlah máte na výběr lepení nebo plovoucí způsob pokládky. Standardně však doporučujeme využít celoplošné lepení dřevěné podlahy, které vyniká vyšší kompaktností, nižší hladinou kročejového hluku a příjemnějším pocitem při chůzi. Pojďme si nyní stručně představit jednotlivá provedení.


Vybrané produkty

Masivní prkna
Odolné
Ekologické
Zdravotní nezávadnost
Moderní vzhled

To nejlepší z našich lesů v exkluzivní kolekci the family.

Pro naše zákazníky chceme to nejlepší. Při tvorbě našich privátních kolekcí proto raději než na maso...

Skandinávský styl u vás doma! Dřevěné podlahy Designwood

Řemeslná tradice, moderní technologie a přírodní vzhled dřeva jsou tím hlavním, čím se pyšní třívrst...

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Třívrstvé dřevěné podlahy

Jsou složeny ze tří vrstev materiálu (protitažná, středová a nášlapná vrstva) a nabízí vysoký komfort a luxusní vzhled. Vyznačují se maximální stabilitou, vhodností pro podlahové vytápění a výběrem z mnoha dekorů. Odolnou nášlapnou vrstvu pak stačí čistit mopem či vysavačem, protože je již z výroby ošetřena několika vrstvami voskového oleje nebo laku. Nejoblíbenější volbou v tomto segmentu je kolekce ekologických dubových podlah the family., kterou nabízíme skladem.

Dřevěné podlahy the family.

Dvouvstvé dřevěné podlahy

Nabízí ideální poměr ceny a kvality do menších domácností nebo komerčních prostor. Vyznačují se nižší konstrukční tloušťkou a jsou taktéž vhodné pro podlahové vytápění. Spodní vrstva, určena k celoplošnému lepení, má na starosti pevnost a plní stabilizační funkci, horní vrstva pak nabízí přírodní dřevěný dekor, který přinese útulnost a hřejiví pocit do vašeho interiéru.

Masivní dřevěné podlahy

Masivní dřevěná podlaha reprezentuje to nejlepší, co můžete získat - prvotřídní kvalitu, dlouhou životnost a 100% přírodní vzhled bez kompromisů. Každé prkno je zde vyrobeno z jednoho kusu dřeva. Lze je tedy opakovaně renovovat a zajistit tak, že vaše podlaha bude i za desítky let vypadat jako nová. Oblíbené jsou především dubová prkna od českého výrobce podlah Esco.

Dubové dřevěné podlahy

Česká tradice, nadčasový přírodní vzhled vyzařující teplo a nestárnoucí hodnota tohoto materiálu. Dub je navíc vhodný pro alergiky a vyniká svými akustickými i izolačními vlastnosti. Zkrátka, důvodů, proč si zvolit dubové dřevěné podlahy, je mnoho. Vyberte si i vy prověřenou kvalitu, díky které získáte vysněnou podlahu doslova na celý život.

Dřevěné podlahy Boen

Dřevěné podlahy prkna

Kvalitní dřevěné podlahy ve formátu celomasivních prken ať už v provedení třívrstvých podlah nebo masivních, jsou symbolem spojení tradičního povrchu a moderních technologií při opracování prken, aplikaci ochranné vrstvy i při samotné pokládce. Na výběr máte jak výraznou kresbu dřeva, tak dekory s decentnější strukturou.

Třílamela

Dřevěné třívrstvé podlahy v provedení takzvané třílamely jsou podlahy, které mají jedinečný vzhled připomínající parketový vzor. Tento typ podlah je v poslední době čím dál více vyhledávaným pro svoji jednoduchost a nezaměnitelný design, který Vás nepřestane ani po letech bavit.

Parkety a vlysy

Jsou to celomasivní dřevěné parkety v různých rozměrech a šířkách. Nejtypičtějším rozměrem je rozměr 70x490 mm. Stále větší oblibu si získávají také exotické dřevěné podlahy působící velmi exklusivně, díky svému ojedinělému vzhledu. Dodávají se buď jako masivní parkety, nebo jako průmyslové mozaiky.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštívit na jedné z našich poboček Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Zlín. Naši obchodně-techničtí poradci vám rádi pomohou s výběrem a zodpoví na všechny vaše otázky. 

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do bytu? Vsaďte na vinyl a máte klid Detail
Vinylové podlahy do ložnice Detail
Dřevěné podlahy do obývacího pokoje Detail
Jak vybrat podlahu do ložnice? Dejte přednost kvalitě před kvantitou Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Spinner