Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou autentické a zároveň prospěšné vašemu zdraví. Nejenže je dřevěná podlaha jedním z nejvíce ekologických řešení podlahy, je také skvělým řešením individuálního vzhledu. Tak jako každý strom nemá svého dvojníka, tak i u této podlahy nemůžete najít duplicitní provedení. Skladba letokruhů, suků a jiných tónů je skutečným unikátem. Dřevěná podlaha je zdraví prospěšná a přináší vám do domácnosti kus přírody.


Všechny dřevěné podlahy

Vybrané produkty

Masivní prkna
Odolné
Ekologické
Zdravotní nezávadnost
Moderní vzhled

Dotazy, nejasnosti, pochybnosti?

Ozvěte se nám, rádi poradíme.

Vyznat se ve světe dřevěných podlah je pro mnohé složité, protože je mnoho typů.

Při výběru dřevěné podlahy je důležité vědět, jaký typ dřevěné podlahy je pro vás ten pravý. Nejen u nás se setkáte s následujícím dělením:

Vícevrstvé dřevěné podlahy

Představují dvouvrstvé či třívrstvé dřevěné podlahy. Mezi plovoucí podlahy se řadí třívrstvá podlaha. Dvouvrstvé podlahy se lepí celoplošně a jedná se spíše o vylepšení klasických parket. Dvouvrstvé podlahy mají protitah a díky tomu jsou mnohem stabilnější než klasické vlysy.  Další předností je konstrukční výška.

Dřevěné podlahy Boen

Masivní prkna

Jedná se o celomasivní prkna v různých délkách, které jsou většinou určeny výrobou. Nejčastěji jsou v nabídce dubová prkna, jejichž povrch je povrchově upraven tvrdým voskovým olejem.

Parkety a vlysy

Jsou to celomasivní dřevěné parkety v různých rozměrech a šířkách. Nejtypičtějším rozměrem je rozměr 70x490 mm. Stále větší oblibu si získávají také exotické dřevěné podlahy působící velmi exklusivně, díky svému ojedinělému vzhledu. Dodávají se buď jako masivní parkety, nebo jako průmyslové mozaiky.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštívit na jedné z našich poboček Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Zlín. Naši obchodně-techničtí poradci vám rádi pomohou s výběrem a zodpoví na všechny vaše otázky. 

Inspirace

Najděte podlahu, která bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Podlaha do ložnice Detail
Podlaha do dětského pokoje Detail
Podlaha do obývacího pokoje Detail
Spinner