Laminát v koupelně? Bez starostí!

Laminát v koupelně? Bez starostí!

Laminátová podlaha v koupelně vypadá luxusně a navozuje příjemnou atmosféru tepla a pohodlí. Jenže ještě nedávno něco takového kvůli vlhku nepřipadalo v úvahu. Díky novým technologiím je teď trend dřevěného dekoru v koupelně na vzestupu.

Že do koupelny patří jedině dlažba, už teď neplatí. Zatímco dříve moc jiných možností nepřipadalo v úvahu, dnešní sortiment podlahových krytin počítá i se zákazníky, kteří se nebojí experimentovat a chtějí něco jiného.

Například řada laminátových podlah EGGER s technologií aqua+  je výrazně odolnější a při mírné vlhkosti nehrozí poškození. V designu dřeva či kamene proto můžete mít dokonalou podlahu třeba pro wellness ve vaší koupelně.

Navíc je plovoucí laminátová podlaha stejně jako dlažba vhodná i pro použití s některými druhy podlahového vytápění, které se často instaluje právě v koupelnách, kde chodíme bosí.

Těm, kteří uvažují o použití laminátu v koupelně, tedy nic nebrání.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít naše showroomy pro maloobchod. Pro vyzvednutí objednaného či zaplaceného zboží prosím kontaktujte danou pobočku. Naše pobočky jsou Vám nadále k dispozici ve standardní provozní době a velkoobchodní prodej na IČO je nepřerušen.

Spinner