• DESIGNART Rigid
  • Egger PRO Design GreenTec
  • Wineo 600

Průvodce výběrem podlahy - ceník a katalog

Podlahy jsou základ interiéru. Provedeme Vás kolekcí nejprodávanějších podlah od renomovaných výrobců, se kterými mají naši profesionální podlaháři dlouhodobě vynikající zkušenosti. Konečný výběr je na Vás, ovšem s námi neprohloupíte. Podlahy ilustrace bukSamozřejmostí je kvalitně a se zárukou provedená pokládka podlahy.

Mile rádi Vás seznámíme s jednotlivými druhy podlahových krytin (plovoucích podlah, dřevěných, laminátových podlah, exotických podlah, koberců či PVC a mnoha dalších). Poradíme Vám, jak si správně zvolit vhodný typ podlahové krytiny, tak, aby nejlépe odpovídal vašim požadavkům. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahyLaminátové podlahy vznikly jako náhrada a jsou dokonalou napodobeninou dlažby, kamene nebo dřeva. Díky nižší ceně se staly vyhledávanou krytinou. Pro dokonalou podlahu je samozřejmostí jednoduchá pokládka a ošetřování bez problémů. V našem katalogu Vám usnadníme hledání vašich dotazů i mnoho užitečných rad při čištění a údržbě.

Katalog laminátových podlah | Ceník | Informace o laminátových podlahách

Vinylové podlahy

Vinylové podlahyVinylové podlahy konkurují jak laminátu, tak i dlažbě a dřevu. Díky moderní technologii uspokojí i náročné zákazníky. Vinylové podlahy jsou nenáročné na údržbu a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. V naší nabídce najdete mnoho barevných variací. S pokládkou Vám rád poradí tým profesionálů.

Katalog vinylových podlah | Ceník | Informace o vinylových podlahách

PVC podlahy

PVC podlahyPůvodně se PVC podlaha vyráběla jako syntetická krytina. Obyvatelé panelových domů ji dobře znají. To je už ovšem dávno pryč a společné mají snad jen název. V součastné době se vyrábí PVC v kombinaci různých izolačních, tlumících a nosných vrstev. Moderní PVC mají na povrchu nášlapovou vrstvu, která zabrání uklouznutí. Heterogenní PVC podlahy se skládají z několika vrstev. Použití heterogenního PVC je velmi široké, můžeme ho použít do lehčí bytové zátěže, nebo do průmyslové zóny. Homogenní PVC podlahy - krytina je v celé tloušťce stejného složení. Nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou krytiny. Nabízejí se v různých rozměrech a tloušťkách. Tato krytina se používá do objektů s těžkou zátěží.

Katalog PVC podlah | Ceník | Informace o PVC podlahách

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahyMilujete přírodu a nechcete se s ní rozloučit ani doma? V katalogu najdete mnoho užitečných rad jak si vybrat kvalitní dřevěnou podlahu. Jaké čistící prostředky jsou vhodné na Vámi vybranou podlahu. V nabídce najdete dřevěné podlahy s dlouhou životností. Podlaha se snadno renovuje, tudíž je to krása na celý život.

Katalog dřevěných podlah | Ceník | Informace o dřevěných podlahách

Parketové podlahy

Parkety a vlysyDřevo nás obklopuje už od nepaměti, má svou nezávislost a cit, je vhodné do jakéhokoliv prostoru a lze jej nakombinovat s různými materiály. Zabezpečí vysokou úroveň hygieny. Starší podlahy obnovíte přebroušením a nalakováním. Snížíte náklady na novou podlahu. Podívejte se v katalogu kolik mnoho dalších výhod parketové podlahy mají.

Katalog parket a vlysů | Ceník | Informace o dřevěných podlahách a parketách

Exotické dřevěné podlahy

Exotické podlahyPodlahy z exotických dřevin dodávají interiéru pocit tepla a útulnosti. Vyznačují se extrémně tvrdým povrchem. Proto jsou vhodné do více zatěžovaných prostor jako jsou restaurace, kanceláře, recepce, dětské herny apod. Jsou mimořádně vhodné pro alergiky. Přirozená vlastnost je pohlcování pachů z ovzduší interiéru.

Katalog exotických podlah | Ceník

Přírodní linoleum, lino, marmoleum

Přírodní linoleum, marmoleumLinoleum (marmoleum) Vám poskytuje výbornou rezistenci vůči poškozením a dalším externím vlivům. Má antibakteriální účinky a prokázanou dlouhou životnost. U linolea si můžete různě kombinovat různé dílce a barvy. V katalogu najdete širokou škálu barev pro mnohé využití.


Katalog linolea, marmolea | Ceník | Informace o přírodním linoleu

Korkové podlahy

Korkové podlahyKorek je přírodní materiál, který má výborné izolační schopnosti. Snadno se udržuje a proto Vám poslouží ve všech částech bytu. V naší nabídce najdete nejen lepené a plovoucí korkové podlahy, ale i mnoho užitečných rad, které Vám pomohou při rozhodování.


Katalog korkových podlah | Ceník | Informace o korkových podlahách

Koberce

KoberceKoberce jsou stále hojně vyhledávaným materiálem pro pokládku. Především pro širokou nabídku vzorů a barev, výborné tepelné a izolační vlastnosti. Koberec je velice příjemný a heboučký materiál, který ocení především lidé co chtějí doma chodit bosí. Můžeme si jím ozdobit i obývací stěny. Ve variacích se meze nekladou.

Katalog koberců | Ceník