Největší podlahové centrum v Praze

Největší podlahové centrum v Praze

Navštivte pobočku společnosti Supellex v Praze! Podlahové centrum se nachází v Business parku Letňany. Lokace showroomu byla zvolena na základě výborné dopravní dostupnosti. Náš showroom se nachází v blízkosti stanice metra Letňany. Obchodníci a dopravci ocení výbornou logistickou návaznost v rámci páteřní sítě pražského okruhu a přilehlé dálnice.  

Centrum podlah tvoří promyšlený celek

Vyberte si svoji novou podlahu v příjemném prostředí našeho showroomu, kde Vám se správnou volbou pomohou naši produktoví konzultanti. Letňanský Showroom nabízí 300m2 výstavní plochy, na které naleznete nejen vinylové, dřevěné a laminátové podlahy. Vybírat můžete i z podlahářské chemie, strojů a podlahářských olejů či doplňků. Součástí podlahového centra Letňany je i sklad o ploše 1000 m2, ve kterém jsme Vám schopni vybraný sortiment připravit k okamžitému odběru. Pobočka v Letňanech společně se skladovacími prostory umožní flexibilní distribuci zboží nejen pro oblast Prahy, ale i pro severní a západní Čechy.

Pojďte se seznámit do podlahového centra

Podlahové studio Praha

Veškeré podlahové krytiny jsou tu pro vás připraveny a vy si je tak můžete prohlédnout a vyzkoušet dle libosti, což jistě oceníte zejména u dřevěných materiálů. Na internetu se sice dočtete technické parametry, prohlédnete si vzory, ale osobní kontakt nic nenahradí.  V podlahovém centru naleznete nejen podlahové krytiny, ale i všechny návazné a nezbytné služby. Potřebujete odbornou konzultaci? Nevíte si rady s pokládkou? Potřebujete zajistit odvoz? Neváhejte se obrátit na proškolený personál, který vaše potřeby obratem vyřeší. Pomůže s výběrem, doporučí prověřené montážní firmy, zprostředkuje zajištění dopravy, dodá prostředky potřebné k údržbě zvolené podlahy. 

Showroom Praha

Promyšlené umístění showroomů a skladů umožňuje efektivní plánování závozů přímo k zákazníkům. Supellex preferuje komplexní a vstřícné řešení, které přináší zákazníkovi maximální komfort.

Proč Supellex? Protože podlaha je základem domova.


Ve Světě podlah víme, že podlaha je základem domova. Spokojený domov začíná totiž od kvalitní podlahy. Firma Supellex nabízí ověřenou kvalitu a nadstandardní přístup. Slovo „nejde“ od nás neuslyšíte, vždy pro Vás najdeme nejlepší řešení. Nabízené podlahy jsou funkční a v krásných moderních dekorech. Milujete rustikální styl? Propadli jste minimalismu? Svoji vysněnou podlahu si u nás na showroomu vybere skutečně každý. 

Spinner