Největší podlahové centrum v Praze

Největší podlahové centrum v Praze

Navštivte pobočku společnosti Supellex v Praze! Podlahové centrum se nachází v Business parku Letňany. Lokaci jsme zvolili s ohledem na výbornou dopravní obslužnost, k návštěvě lze využít rychlé a pohodlné spojení z centra metrem do zastávky Letňany. Obchodníci a dopravci zase mohou profitovat z vhodného umístění z hlediska logistické návaznost.

Centrum podlah tvoří promyšlený celek

Vyberte si svoji novou podlahu v příjemném prostředí našeho showroomu, kde vám se správným výběrem pomohou naši zkušení poradci. Letňanskému showroomu jsme věnovali 300 m2, abyste měli možnost pohodlně vybírat z široké nabídky a při správném osvětlení. Showroom doplní vzorkovnu v Karlíně. Podlahové centrum v Letňanech tvoří také sklad o ploše 1000 m2, kde držíme skladem veškerý běžně dostupný sortiment i na ostatních pobočkách. Pobočka v Letňanech obohacená o skladovací prostory umožní hbitou distribuci nejen pro oblast Prahy, ale i pro severní a západní Čechy.

Pojďte se seznámit do podlahového centra

Podlahové studio Praha

Veškeré podlahové krytiny jsou tu pro vás připraveny a vy si je tak můžete prohlédnout a osahat dle libosti, což jistě oceníte zejména u dřevěných materiálů. Na internetu se sice dočtete technické parametry, prohlédnete si vzory, ale osobní kontakt nic nenahradí.  V podlahovém centru naleznete nejen podlahové krytiny, ale všechny návazné a nezbytné služby. Potřebujete odbornou konzultaci? Nevíte si rady s pokládkou? Potřebujete zajistit odvoz? Neváhejte se obrátit na proškolený personál, který vaše potřeby obratem vyřeší. Pomůže s výběrem, doporučí prověřené montážní firmy, zprostředkuje zajištění dopravy, dodá prostředky potřebné k údržbě zvolené podlahy. 

Showroom Praha

Promyšlené umístění showroomů a skladů umožňuje efektivní plánování závozů přímo k zákazníkům. Supellex preferuje komplexní a vstřícné řešení, které přináší zákazníkovi maximální komfort.

Supellex tvoří váš domov od podlahy


Ve Světě podlah víme, že podlaha je základ. Spokojený domov začíná totiž od kvalitní podlahy. Firma Supellex nabízí ověřenou kvalitu a nadstandardní přístup. Slovo „nejde“ od nás neuslyšíte, vždy pro vás najdeme nejlepší řešení. Nabízené podlahy jsou funkční a v krásných moderních dekorech. Milujete rustikální styl? Propadli jste minimalismu? Svou vysněnou podlahu si v showroomu vybere každý.

Spinner