Podlahovým topením proti studeným nohám

Podlahovým topením proti studeným nohám

Podzimní počasí pomalu začíná být sychravé a není nic příjemnějšího, než cítit po dlouhém dni venku teplo domova. Studené nohy, ale nemusíte schovávat pod peřinu, stačí pořídit si to správné topení.

Podlahové vytápění je tak pohodlné a příjemné, že kdo ho jednou vyzkouší, už nechce nic jiného. Vytvoří doma příjemnou atmosféru a nemusíte neustále nosit pantofle či teplé ponožky. Kdo uvažuje o jeho pokládce, musí ale zvážit výběr podlahové krytiny, která přijde na něj. Ne všechny podlahy jsou totiž vhodné. Některé mohou teplo izolovat, kvůli čemuž by bylo topení neefektivní. Tvrdé dřevo s vysokou vlhkostí by zase mohlo reagovat na změnu teplot kroucením, smršťováním nebo nafukováním. Použít můžete více druhů podlahové krytiny, ideální a snadnou volbou je například laminát.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít naše showroomy pro maloobchod. Pro vyzvednutí objednaného či zaplaceného zboží prosím kontaktujte danou pobočku. Naše pobočky jsou Vám nadále k dispozici ve standardní provozní době a velkoobchodní prodej na IČO je nepřerušen.

Spinner