Vzorovaný korek se zajímavými dekory

Vzorovaný korek se zajímavými dekory

Vzhled korku může být někdy důvodem, proč se o něj zákazníci nezajímají tolik, jako o jiné podlahy. Korek ale přitom vůbec nemusí působit lacině.

I u korkových podlah najdete množství různých dekorů. Barevně se pohybují od světle popelavě šedých, přes různé odstíny hnědé, až po černou. Přírodní korek je také zajímavý a místnosti dodá jedinečný charakter – barevně se od sebe dlaždice totiž velmi mírně liší, a pokud je nejprve všechny vybalíte a srovnáte, můžete vdechnout pokoji zajímavý vzhled.

Samozřejmě si můžete pohrát i s různými vzory. Pod názvem Speciality od společnosti Wicanders najdete deset různých odstínů a čtyři zajímavé designy. Nejlepší bude, pokud si je sami prohlédnete. Byla by škoda o korku alespoň neuvažovat, jeho užitné vlastnosti jsou totiž přímo ideální. Komu by se nelíbilo teplo, měkký došlap, snadná údržba a antistatický povrch?

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner