Porovnáváme pro vás: vinyl nebo dlažba?

Porovnáváme pro vás: vinyl nebo dlažba?

Pro ty, kdo tápou v přehršli nabídek podlahových krytin, jsme se rozhodli porovnat dvě z možností. Co je pro vás lepší, vinyl nebo dlažba?

Nejprve musíme ujasnit podmínky tohoto porovnávání. Když mluvíme o vinylové krytině, myslíme tu tvrzenou, která se prodává v dílcích, ne ten měkčený v rolích. Právě vinylové dílce můžete koupit i v dekoru dlažby a pak jen záleží na tom, co se vám víc hodí. Vzhledově totiž vinyl v podobě dlažby téměř nerozeznáte od keramických dlaždiček. Je ale pocitově příjemnější a teplejší.

Oba materiály mají dobrou tvrdost, u dlaždiček ale nehoda může vést k odštípnutí kousku krytiny snáze než u vinylu, který je o něco pružnější. I proto má také nižší kročejový hluk. Proč si tedy místo dlažby nevybrat stejně vypadající variantu vinylu, která disponuje hned několika výhodami navíc?

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner