Jak opravit poškrábanou PVC nebo vinylovou podlahu

Jak opravit poškrábanou PVC nebo vinylovou podlahu

Může se stát, že se vám povede nějakým způsobem poškrábat vinylovou podlahu. Ano, ale co s tím teď můžeme udělat? V první řadě je důležité uvědomit si, že ve chvíli, kdy se poškodí potisková folie, nezbývá nic jiného, než výměna dílce. Pokud je ale poškození pouze v průhledné polyuretanové vrstvě, není ještě nic ztraceno.

Oprava vinylové podlahy a PVC není v dnešní době pokročilých technologií již tak velkým problémem a rýhy můžete poměrně úspěšně zamaskovat. Pokud se na opravu vinylové nebo PVC podlahy chystáte skvělým pomocníkem bude pro vás opravná sada CC-Scrath Fix PU-Repair set, kterou v naší nabídce naleznete pod německou společností CC - DR. Schutz. Součástí sady je vše potřebné k úspěšné opravě, konkrétněji se jedná o sprej pro opravu povrchových poškození, PU fix pro odstranění drobných poškození a PU 3000 Mat pro konečné sjednocení vzhledu. Sada neopomíjí i podrobný návod, jak při opravě postupovat. Při jeho dodržení je konečný výsledek, kdy rýhu vyplníte polyuretanem, začistíte a přetřete PU 3000 Mat, až překvapivě dobrý.

Pokud máte o opravnou sadu CC-Scrath Fix PU-Repair set zájem, neváhejte nás kontaktovat, nebo navštívit naše showroomy.

RepairSet

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner