Jak opravit poškrábanou PVC nebo vinylovou podlahu

Jak opravit poškrábanou PVC nebo vinylovou podlahu

Může se stát, že se vám povede nějakým způsobem poškrábat vinylovou podlahu. Ano, ale co s tím teď můžeme udělat? V první řadě je důležité uvědomit si, že ve chvíli, kdy se poškodí potisková folie, nezbývá nic jiného, než výměna dílce. Pokud je ale poškození pouze v průhledné polyuretanové vrstvě, není ještě nic ztraceno.

Oprava vinylové podlahy, PVC - V době pokročilých technologií není totiž velkým problémem rýhu v nášlapné vrstvě, ať už u měkčeného PVC, nebo u vinylových dílců, poměrně úspěšně zamaskovat. Doporučujeme k tomu opravnou sadu CC-Scrath Fix PU-Repair set, vyráběný německou firmou CC - Dr. Schutz a prodávanou firmou Supellex. Tato sada obsahuje vše, co budete potřebovat, sprej pro opravu povrchových poškození, PU fix pro odstranění drobných poškození a PU 3000 Mat pro konečné sjednocení vzhledu a podrobný návod jak při opravě postupovat. Při jeho dodržení je konečný výsledek, kdy rýhu vyplníte polyuretanem, začistíte a přetřete PU 3000 Mat, až překvapivě dobrý.

Pokud máte o opravnou sadu CC-Scrath Fix PU-Repair set zájem, neváhejte nás kontaktovat, nebo navštívit naše pobočky.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít naše showroomy pro maloobchod. Pro vyzvednutí objednaného či zaplaceného zboží prosím kontaktujte danou pobočku. Naše pobočky jsou Vám nadále k dispozici ve standardní provozní době a velkoobchodní prodej na IČO je nepřerušen.

Spinner