Malá i velká prkna do každého prostoru

Malá i velká prkna do každého prostoru

Uvažujete o laminátové podlaze, ale bojíte se okoukaných prken, která má dnes každý? Zkuste experimentovat s jejich šířkou.

Laminátové podlahy se dnes vyrábějí v takovém množství různých dekorů a povrchových úprav, že je téměř nemožné, abyste si nevybrali přesně podle svého vkusu. Mnoho lidí ale zapomíná na to, že ozvláštnit vzhled laminátových podlah lze i díky použití netradiční velikosti lamel.

Například podlahy od společnosti Egger se vyrábějí hned v několika různých šířkách. Kolekce Medium zahrnuje nabídku štíhlejších prken se sofistikovaným vzhledem. Naopak na kolekci King Size díky jejím rozměrům 1291 x 327 mm krásně vynikne dřevěný dekor.

Je to sice maličkost, ale pečlivě vybraná šířka lamel může pokoji dodat úplně jiný nádech a atmosféru. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner