PRO Design Flooring – dokonalá designová podlaha

PRO Design Flooring – dokonalá designová podlaha

Egger, dodavatel vysoce kvalitních podlah, přidal do svého portfolia další krytinu EGGER PRO Design Flooring – kvalitní a vysoce designovou záležitost do každého interiéru.

EGGER PRO Design Flooring je vysoce kvalitní designová podlaha s jedinečným efektem SelfRepair a funkcí Memory. Není již potřeba se rozhodovat mezi požadavky na extrémně odolnou krytinu, moderní vzhled a ekologické řešení podlahy. Tato série, která spadá do zátěžové kategorie 33, v sobě zahrnuje všechny tyto hodnoty.

Inovativní technologie

Hlavní výhoda řady PRO Design spočívá v inovativní technologii s názvem SelfRepair. Vrchní vrstva dílců je tvořena termoplastickým polyuretanem TPU. Je to pružný materiál, který propůjčuje podlaze jedinečnou paměťovou vlastnost. Pokud dojde například k protlačení kvůli těžšímu nábytku, podlaha se po nějaké době sama vrátí do původního stavu, díky „paměti“ materiálu. Srdcem podlahy je ultra tenká deska z vláken přírodních dřevin Ultra Wood Fibre Board (UWF) o tloušťce 4,3mm. Skládá se ze speciálních jehličnatých dřevin a vyznačuje se extrémně vysokou hustotou, která zabraňuje bobtnání hran. Ve spojení s nepropustnou technologií DualSeal tak vzniká podlaha vhodná i do vlhkých prostor nebo pro použití na intenzivně namáhaných plochách. Hodí se všude tam, kde musí podlaha splňovat náročné požadavky. Přitom si zachovává krásný estetický povrch, který tlumí kročejový hluk a má i dobré termoregulační vlastnosti.

Kompletní servis

Pokud se rozhodnete pro podlahu značky EGGER, odpadá náročné hledání doplňků. Pod jednou střechou naleznete vše od podložek pod podlahy, přes samotnou krytinu až k lištám nebo speciálním čističům. Tak můžete mít jistotu, že vše od pokládky až po údržbu bude vaší podlaze prodlužovat životnost a udržovat ji dlouho jako novou. Právě pokládka je u systémů PRO Design Flooring ještě snazší, než u klasické plovoucí podlahy. Variabilní zaklapávací systém UNIfit! umožňuje jednoduchou pokládku bez použití nářadí. Podlaha je tak položena o 40 % rychleji a je mimořádně stabilní.

Krásné a bezpečné zároveň

PRO Design Flooring zaručuje ověřené a certifikované protiskluzové vlastnosti třídy R10. Díky této klasifikaci podlahy výrazně převyšují běžné požadavky na soukromé prostory a zajišťují zvýšenou potřebu bezpečnosti. Jsou tedy ideální i pro použití v hotelích a restauracích nebo na pracovištích s vysokými požadavky.

Estetická funkce přitom nijak nepokulhává za použitými technologiemi. Nabízená je v 15 dekorech dřeva, které dokonale imitují přirozená zbarvení ve všech odstínech. Navíc je na výběr ze dvou autentických povrchových struktur „Native“, „Rustic“. Zbylých 5 dekorů imituje beton a břidlici a mají odpovídající povrchovou úpravu „Stone“. Všechny nabízejí bezpečný krok a tím i mimořádný komfort bydlení a chůze. Kompromisy mezi vzhledem, ekologií a odolností už díky EGGER PRO Design Flooring opravdu nejsou aktuální.

Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner