Rozšíření vzorkové prodejny podlah Brno

Rozšíření vzorkové prodejny podlah Brno

Vážený zákazníku,

od 5.10.2015 jsme pro Vás připravili rozšíření naší brněnské vzorkové prodejny o plochu 180 m2. Celková výstavní plocha showroomu nyní dělá po rozšíření 360 m2 a je rozložena na dvě patra v jedné budově, která je propojena se skladem.

Nové rozšíření se týká druhého patra, kde lze, tak jako u vzorkovny v prvním patře, využít VIP kartu na neomezený vstup, který úspěšně funguje přes dva roky a je majiteli těchto karet plnohodnotně využíván (pokud ještě kartu nevlastníte a máte o ni zájem, neváhejte nás kontaktovat).

Rozšířením showroomu jsme reagovali na požadavky zákazníků, architektů a realizačních společností, kteří požadovali vytvořit reprezentativní prostor pro „luxusnější“ typy podlahových krytin, kde by se klient cítil jako doma se vším servisem, který k tomu patří. Proto v novém showroomu naleznete samostatnou místnost pro konzultaci s klientem, kde vás nikdo nebude rušit, kuchyňský kout, kde se můžete občerstvit dobrou kávou a obsloužit své klienty nápoji umístěnými v chladícím boxu, využít Wi-Fi připojení zdarma, případně posedět s klientem v tzv. obývacím pokoji, kde v televizi probíhá prezentace podlahových krytin.

V krátkosti bychom Vás rádi seznámili s produkty, které naleznete v nové části druhého podlaží.

1. Kolekce dřevěných podlah ESCO – kompletně vyvzorovaný sortiment dřevěných podlah od českého výrobce s většími vzorky podlah.

vzorkovna Brno

2. Kompletní kolekce dřevěných podlah BOEN a designová kolekce Hadi Teherani – Parador.

vzorkovna Brno

3. Sortiment firmy Amorim, podlahové krytiny Wicanders zaměřená na materiály HydrocorkVinylcomfort, Decolife, Korek

 

vzorkovna Brno

4. Modular a Flotex – luxusní sortiment od holandského výrobce Forbo. Marmoleum Modular a sametové vinylové role a čtverce Flotex.

 

vzorkovna Brno

5. Luxusní koberce – metrážové i ve čtvercích

 

vzorkovna Brno

6. Zázemí

 

vzorkovna Brno

 

vzorkovna Brno

Tímto krátkým představením si dovolujeme vás i vaše zákazníky pozvat na prohlídku a případnou konzultaci k těmto novým materiálům.

K dispozici vám je tým produktových konzultantů naší společnosti a samozřejmě i ostatní zaměstnanci Supellex centra.

Doufáme, že tato nová část vzorkovny přispěje k rozšíření nabídky vašim zákazníkům a dalším obchodům.

Srdečně vás závěrem zveme na prohlídku!

Spinner