Vinylové podlahy Isocore: Nyní i v Brně a Plzni

Vinylové podlahy Isocore: Nyní i v Brně a Plzni

Když se rozhodujete o nové podlaze, klíčovými jsou často "odolnost" a "design". Co kdyby existovala podlaha, která by vám nabídla obojí? Plovoucí vinylové podlahy ISOCORE, které nyní naleznete v našich showroomech v Brně a Plzni, vám přesně tohle nabízejí.

Jsou zpracovány pomocí speciální povrchové úpravy Duraspect, což zaručuje vysokou odolnost proti oděru, poškrábání a vodě. Tyto podlahy představují špičku na poli odolných vinylových podlah.

ISOCORE podlahy nyní můžete navíc osobně vyzkoušet a podívat se třeba na nejžádanější odstíny odstíny Mushroom a Macadamia v našich specializovaných prodejnách v Brně a Plzni. Díky tomu můžete osobně posoudit, jak se různé odstíny a vzory hodí do vašeho interiéru.

Pokládka Brno

Kolekce Solid: Nekonečné možnosti designu

Nemusíte se spokojit jen s jedním vzorem. Kromě ISOCORE podlah nabízíme také vinylové podlahy imitace betonu či kamene. 

Když se střetnou design a funkčnost, výsledkem je ISOCORE. Ať už jde o domácnost či komerční prostor, ISOCORE je zárukou kvality, odolnosti a dlouhé životnosti

Pokládka Brno

Změňte pohled na moderní podlahy. 

Navštivte nás v některém z našich Showroomu a objevte, co všechno mohou plovoucí vinylové podlahy nabídnout. Je čas udělat krok k podlaze, která posune vaši domácnost či firmu na novou úroveň. Je čas na ISOCORE.

Produkty v novince


Spinner