Vinylové podlahy v dekoru betonu?

Vinylové podlahy v dekoru betonu?

Dekor betonu je dlouhodobě populární trend v moderním interiérovém designu. Ale ne všude se beton hodí. Co kdybyste mohli spojit tento industriální vzhled s pohodlím a funkčností vinylových podlah? Naše řady SOLID a SOLID PRO, spolu s Merit SPC, přináší vinylové podlahy v dekoru s imitací betonu, které jsou ideální volbou tam, kde se betonová stěrka nehodí.

Díky moderním technologiím imitují tyto vinylové podlahy vzhled a texturu betonu tak dokonale, že na první pohled téměř nerozeznáte rozdíl

SOLID a SOLID PRO vinylové podlahy se vyznačují vysokou odolností proti vlhkosti, opotřebení a poškrábání, což je činí ideálními pro komerční i domácí prostory.

Merit SPC přidává ještě další vrstvu luxusu. Díky svému jedinečnému designu a vysoké kvalitě materiálů se jedná o prémiovou volbu. 

Vinylová podlaha beton

Instalace a údržba

Všechny tyto vinylové podlahy jsou navrženy tak, aby byla jejich instalace co nejjednodušší. SOLID, SOLID PRO i Merit SPC podlahy lze snadno instalovat na různých typech podkladu, což usnadňuje celý proces. Co se týče údržby, stačí pravidelné vysávání a občasné vlhké vytírání, a vaše podlaha bude vypadat jako nová po mnoho let.

Pokud hledáte moderní a odolnou podlahu s jedinečným designem, vinylové podlahy s imitací betonu jsou pro vás ty pravé. Nejenže vám nabídnou požadovaný vzhled betonové podlahy, ale také všechny výhody vinylových podlah.

Vinylová podlaha beton

S výběrem konkrétního typu podlahy vám rádi poradíme na našich showroomech.

Produkty v novince


Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. 6. bude z důvodu konání akce v Centru bydlení a designu Kaštanová omezena otevírací doba. Provoz showroomu v Brně bude od 7 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Spinner