Výhody GardenDeck proti dřevěným terasám

Výhody GardenDeck proti dřevěným terasám

Garden Deck

Moderní kompozitní materiál složený ze dřeva a polymeru, to je WPC. V případě terasových prken Woodplastic, z kolekce GardenDeck je složení 60% dřevo a 40% high density polyethylen. Největší výhodou těchto terasových prken je zachování jejich dřevěných vlastností, avšak spojené s perfektní výdrží a odolností, právě díky příměsi polyethylenu. Příměs polyethylenu zaručeně eliminuje veškeré negativní vlastnosti dřeva s ohledem na opotřebení, celkovou výdrž a údržbu. Kvalita a trvanlivost produktů z kolekce GardenDeck je zaručena patentem a výsledky dlouholetého výzkumu a vývoje.

Rustic Teak

VÝHODY PROTI DŘEVĚNÝM TERASÁM

Velmi snadná údržba, šetří čas i peníze Obrovskou výhodou terasových prken WPC je jejich stálost a velmi snadná údržba. Prkna není potřeba brousit ani lakovat. Jejich stálost barevná i velikostní se nemění a k jejich údržbě stačí obyčejná voda. Ano, tak jednoduché to je. S ohledem na tyto vlastnosti vám odpadá každoroční péče o odřená, vybledlá a poničená prkna, která s sebou nese i nemalé roční investice. Terasy WPC z kolekce GardenDeck jsou absolutně bezpečné pro Vás, vaše děti a také pro vaše mazlíčky. Na terasových prknech WPC se netvoří třísky a mají protiskluzný povrch. Jejich uchycení a montáž je vyvinuta tak, aby jejich užívání bylo naprosto bezpečné, a aby nebylo možné se o terasu nijak poranit. Terasy WPC z kolekce GardenDeck jsou odolné a mají stálou barevnost. Prkna z kolekce GardenDeck odolávají větru, dešti, sněhu a jiným rozmarům počasí. Nevadí jim UV záření ani působení chlóru či slané vody, jsou tedy velmi vhodné nejen na zahrady k bazénům. WoodPlastic® je ohleduplný k životnímu prostředí Terasová prkna WPC jsou šetrné k životnímu prostředí, není třeba je chemicky ošetřovat, mají certifikaci PEFC a jsou 100% recyklovatelné. Záruka až 25 let, to vše díky jedinečné kvalitě. Životnost terasových prken z kolekce GardenDeck je prověřena mnohaletým výzkumem, ale také každodenním užíváním. Výroba v česku s americkou licencí. Výroba probíhá v továrně Woodplasticu s využitím špičkové americké laserové technologie. Součástí výrobního procesu prkna je výroba samotného materiálu a následně celkového produktu. Můžeme tak jednoduše ovlivňovat kvalitu produktu od samého začátku.

GardenDeck

Certifikace a testování

ISO 9001 – Dodržujeme principy managementu kvality ISO 9001 neboli certifikace celé organizace je právoplatným důkazem společnosti Woodplastic, které se tímto zavazuje svým zákazníkům dodávat produkty špičkové kvality. Certifikace taktéž deklaruje naprostou spokojenost všech dosavadních zákazníků s produkty z kolekce GardenDeck. PEFC – udržitelný způsob výroby V oblasti celkové udržitelnosti společnost Woodplastic obdržela certifikát PEFC. Tato certifikace zaručuje využívání dřeva pouze a jenom z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.

GardenDeck šetrný k přírodě

Produkty v novince


Spinner